^ nahoru

Mladší žáci - SK Polička

Mistrovské utkání - SK Polička

sestava: Jan Žouželka - Michal Smékal, Adam Vítek, Matěj Petr, Jiří Škrabal, Radek Cápal, Vít Hofman, Filip Ševčík, Kristián Gallik, Jiří Doležel, Vojtěch Pudík, Bohdan Karel, Aneta Janštová, Tereza Širůčková, Jan Bárta

Třetí mistrovské utkání na domácí půdě v této sezóně a Míšův hattrick.

SKP Slovan Moravská Třebová - SK Polička 5:2 (1:2)

branky: Smékal 3, Doležel 2

Do zápasu vstupujeme aktivně a diktujeme tempo zápasu. Klukům se daří kombinace, ale nedokáží je efektivně zakončit. Když se již objevujeme tváří v tvář hostujícímu brankaři, jeho bravurní zákroky nebo naše nedůrazné střely hatí veškeré akce. A tak po rychlém protiútoku inkasujeme. Zanedlouho se však Míša důrazně orientuje v pokutovém území soupeře a srovnává stav zápasu. Přichází pasáž zápasu, kdy nám chybí důraz, vázne kombinace a vyvrcholením je chyba v obraně po které soupeř strhává vedení na svoji stranu.

Druhý poločas začínáme s odhodláním zvrátit průběh utkání. Soupeř se ale nevzdává a bojuje o dobrý výsledek. Kluci jdou přímočařeji do zakončení, což přináší ovoce. V polovině druhého poločasu konečně přichází gólové zakončení, o které se postaral krásnou akcí Míša. Jeho střela dokonce protrhává síť. A když v zápětí Jirka D. umísťuje míč za záda bezmocného brankáře jdeme do zaslouženého vedení. Další gól z Jirkovy kopačky a proměněný pokutový kop, který sám faulovaný Míša proměňuje, uzavírají účet utkání. Soupeř sice ještě mohl korigovat výsledek, kdy opět po individuální chybě v obraně, pokutovým kopem. Ale ten likviduje jistý Honza v bráně.

Škoda neproměněných příležitostí v úvodu zápasu. Snažíme se hrát kombinačně, ale často místo střely (zejména v prvním poločase) volíme ještě další zbytečnou přihrávku. Oceňujeme od všech snahu hrát fotbal. Škoda nešťastných individuálních chyb, které nás srážejí. A dva "tahouni" dnešního utkání Míša a Jirka D., kteří dokázali strhnout celý tým. Opět se ukázalo, že tento tým má před sebou budoucnost.

trenéři