^ nahoru

Mladší žáci - TJ Jablonné nad Orlicí

Mistrovské utkání - TJ Jablonné nad Orlicí

sestava: Jiří Škrabal - Michal Smékal, Adam Vítek, Matěj Petr, Jan Žouželka, Radek Cápal, Vít Hofman, Filip Ševčík, Kristián Gallik, Jiří Doležel, Vojtěch Pudík, Bohdan Karel, Aneta Janštová, Tereza Širůčková, Jan Bárta

Teprve druhé mistrovské utkání na domácí půdě v této sezóně..

SKP Slovan Moravská Třebová  TJ Jablonné nad Orlicí 7:0 (3:0)

branky: Ševčík 3, Petr, Smékal, Žouželka, Doležel

Do zápasu proti soupeři, který přijel jen s osmi hráči vstupujeme aktivně a již ve čtvrté minutě střílíme druhý gól.

Třetí minuta a hezká kombinace po ose Matěj, Jirka Doležel, který dává míč pod sebe a Filip zakončuje. Ihned o minutu později Filip nachází volného Matěje, který s přehledem zvyšuje naše vedení. V polovině prvního poločasu přichází pokutový kop (po faulu na Terezku), který s přehledem proměňuje Míša.

Druhý poločas (36. minuta) otevírá gólově Honza Žouželka po přihrávce Vojty. O deset minut později Filip na třetí pokus střílí náš pátý gól. Za další dvě minuty Míša krásně centruje a Jirka Doležel zakončuje. V poslední minutě utkání Filip po samostatné akci uzavírá účet utkání.

Proti soupeři, který nastupuje bez možnosti střídání odehráváme naprostou většinu utkání na jeho polovině. Druhý poločas lepší prvního. Poločasový "pohovor" a řada neproměněných šancí, to je charakter dnešního zápasu. Po našem druhém gólu přichází "uspokojení" z výsledku a opět se uchylujeme  k soubojům jeden na jednoho, na druhého a opět na prvního... .Kombinace končí v "zahuštěném prostoru". Do druhého poločasu vstupujeme s předsevzetím hrát fotbal, což se více, méně daří. Škoda neproměněných šancí, což je opět náš velký problém.

 

A kluci a holky, fotbal je kolektivní hra a zájem jedince nemůže být nadřazen nad výkonem družstva. A když budete mít všichni fotbalový "srdíčko"  jako Míša (nejen) dnes, tak i zamračené nebe bude pro nás krásným počasím... .

trenéři