^ nahoru

Mladší žáci - TJ Lanškroun

Mistrovské utkání - TJ Lanškroun

sestava:  Michal Smékal - Adam Vítek, Matěj Petr, Jan Žouželka, Radek Cápal, Vít Hofman, Jiří Škrabal, Filip Ševčík, Jan Bárta, Tomáš Vrobel, Martin Šmerda, Kristián Gallik, Jiří Doležel, Vojtěch Pudík, Bohdan Karel

První mistrovské utkání v dresu mladších žáků jsme si odbojovali proti TJ Lanškroun. Již před zápasem soupeř avizoval odhodlání nás pokořit. Je pravda, že v předchozích kategoriích nás soupeř v dřívějších letech vždy výrazně přehrával. 

TJ Lanškroun - SKP Slovan Moravská Třebová  2:2 (0:1)

branky: Žouželka, Ševčík

Soupeř na nás "vlétl" a díky trojici fyzicky vyspělých hráčů nás zatlačil na vlastní polovinu. Bohužel se opět opakuje špatný první dotyk s míčem a zároveň se nedaří kombinace. To vše nás stojí hodně sil při bránění situací, které vyplývají ze zmíněných chyb. Kluci však bojují a snaží se o nápravu. Postupně vyrovnáváme hru, ale zejména vyhráváme na vyložené příležitosti. Jednu z prvních využívá po kombinaci Honza. Škoda dalších šancí, které v prvním poločase nevyužíváme. Opět nedokážeme míč umístit do prázdné brány soupeře.

Do druhého poločasu vstupujeme aktivně a opět zahazujeme několik slibných šancí. Soupeř se snaží o vyrovnání, což se mu daří po zmatcích při našem bránění, kdy doráží do prázdné brány. Od této chvíle je vidět na klucích rozčarování z této situace a zbytečně se strachujeme o výsledek. Vzápětí soupeř využívá našeho psychického rozpoložení a po rohu a nedůrazném řešením této herní situace opět lacině inkasujeme. Na některých hráčích je vidět znechucení z takového vývoje zápasu. Ale pozitivní duch družstva nás tlačí do ataku soupeřovy branky. A po několika slibných a nevyužitých příležitostech přichází vytoužené vyrovnání z kopačky Filipa po zahraném rohovém kopu. V závěru zápasu kryje skvělým reflexem Míša vyloženou šanci soupeře.

 

Opět chválíme celý tým za bojovnost a dnes i přístup k zápasu. Je vidět, že se z kluků stává lepší a lepší parta. Bohužel nás opět sráží individuální chyby. To kluci musíme odstranit, protože nás/vás to v zápase stojí hrozně moc sil. Jsme rádi, že jste kluci zabojovali a nepotvrdili negativní předpovědi některých fanoušků před zápasem.

trenéři