^ nahoru

Mladší žáci - CIMBURK CUP

CIMBURK CUP - turnaj Městečko Trnávka.

sestava:  Michal Smékal - Adam Vítek, Matěj Petr, Jan Žouželka, Radek Cápal, Vít Hofman, Jiří Škrabal, Filip Ševčík, Jan Bárta, Pavel Lexman, Tomáš Kupský, Dominik Kupský, Dominik Badi, Tomáš Vrobel, Ladislav Kaláb, Aneta Janštová, Martin Šmerda

Turnaj obsazený kvalitními soupeři hrající krajské přebory: "Žijeme hrou" / FK Kunštát, FK Mohelnice, Sokol Čechovice

SKP Slovan Moravská Třebová - FK Mohelnice 2:1

branky: Ševčík, Petr

Soupeř  "dalekonosnou" střelou otevírá účet utkání. Od této chvíle máme mírnou převahu, kterou zúročujeme vyrovnávacím gólem. A když se zdá, že utkání skončí remízou, tak Matějův rohový kop si brankář Mohelnice sráží do brány.

SKP Slovan Moravská Třebová - "Žijeme hrou" / FK Kunštát  0:1

Do utkání vstupujeme velice nesoustředěně. Soupeř se snaží kombinovat a my nejsme schopni důsledně obsazovat protihráče. Ale házení šišek o přestávce mezi zápasy šlo klukům na výbornou. Vše vyústilo v úvodní a zároveň jediný gól zápasu. Od této chvíle se soupeř prakticky nedostává z vlastní poloviny hřiště. Vytváříme si řadu vyložených šancí, které však nedokážeme využít.

SKP Slovan Moravská Třebová - Sokol Čechovice 2:2

branky: Lexman, Žouželka

Asi nejkvalitnější a zároveň nejdůraznější soupeř. I když obracíme skóre, tak jsme neudrželi vítězství. Soupeř těží hlavně z rychlých protiútoků, kdy se snaží míč nakopnout za naše obránce, což nám dělá problémy. Několikrát nás "podržel" Míša v bráně. V závěru utkání máme několik šancí, když jedna z nich končí na spojnici tyče a břevna soupeřovy brány je o dělbě bodů rozhodnuto.

 

V dnešním turnaji jsme obsadili druhé místo i když jsme sahali i po první příčce. Větší část utkání "nehrajeme na výsledek" a dáváme prostor všem hráčům. I tak potom mrzí přístup ke druhému utkání, které jsme si prohráli jen a jen vlastní nesoustředěností. Na druhou stranu musíme opět všechny pochválit za bojovnost, ale vidíte, že to nestačí. A ještě jednou opět a opět, první dotyk s míčem je katastrofální a pak i ty nejvyloženější šance končí nevyužity.

 

trenéři