Mladší žáci=turnaj snů

V neděli 5.2.2017 jsme zavítali na halový turnaj,v krásné hale v Moravanech.Turnaje se zúčastnilo 10 mužstev. A k překvapení všech,jsme ho vyhráli, odehráli jsme celkem 6 utkání, po 14 minutách, 4 zápasy ve skupině,semifinále a finále. Naše bilance na konci turnaje hovoří jasně 6 výher, žádná remíza a zajimavé skore 16:0! Ano,soupeři nám nebyli schopni dát braku za 84minut hry, ale asi máme momentálně určitou kvalitu, kterou jsme potvrdili i štěstí. Také na brankách se podílelo šest různých střelců.                                                     Pořadí turnaje:1.SKP Slovan Moravská Třebová 2.Ždár nad Sázavou 3.Hlinsko 4.Moravany 5.Přelovice atd.
Hodnocení trenéra:chci pochválit a poděkovat všem hráčům Slovanu, za vzornou reprezentaci klubu i města. Nebudu psát kdo hrál líp či hůř, nebo dal branky, protože fotbal je kolektivní sport a vítězí vždy celé mužstvo, né jednotlivec nebo trenér. Poděkování patří i rodičům za pomoc s dopravou.