^ nahoru

⚽️ Soustředění starší a mladší přípravky v Městečku Trnávce - hodnocení

⚽️ Letní soustředění starší a mladší přípravky v Městečku Trnávce ⚽️

 

V termínu 2-5. srpna jsme uspořádali již tradiční soustředění na fotbalovém hřišti v Městečku Trnávce. 

Poprvé jsme je-li s ročníky starší a mladší přípravky dohromady.

Absolvovali jsme tři tréninkové jednotky denně, výlet po místních památkách, koupání ve vyhřívaném :-) bazénu v Rozstání, procházky se zpěvem a v neposlední řadě noční stezka odvahy. Letošní rok jsme zavedli ranní úklid pokojů, které bodovala "úklidová" komise z řad trenérů. Ve večerních hodinách si kluci vyzkoušeli množství fotbalových her....za které obdrželi hodnotné ceny :-) 

Všichni kluci, kteří se zúčastnili i přes náročný program byli perfektní a vše zvládli úplně v pohodě a celé soustředění zvládli na jedničku s *. Ať už jde o sportovní stránku nebo ve volnočasových aktivitách či na penzionu. Nemuseli jsme řešit žádný zdravotní ani disciplinární problém :-). Všichni kluci pracovali na výbornou a vše co jsme si před soustředěním naplánovali, celé absolvovali. Všichni hráči a trenérský tým dostali na soustředění nové slušivé modrobílé tréninkové dresy a trenýrky, tak jsme vypadali jako ze salónu :-))) . Tréninkové sety si financovali sami rodiče a potisk byl  financovám z námi uspořádaných zimních turnajů. 

Celkově jsme vyhodnotili soustředění jako nejvydařenější ze všech tří ročníků. 

Před pátečním turnajem provedla Nikča modrobílou úpravu našich bujných vlasů včetně celého realizačního týmu :-) 

Na turnaji hošani i přes velkou ůnavu odehráli vítézně všechny zápasy mimo utkání se Sigmou Olomouc. Ale i tady, především naši benjamínci r. 2008 dokázali soupeře z Olomouce / 2007/ pěkně potrápit. Ač o rok mladší, dokázali sehrát vyrovnané utkání, kdy po našem vedení 3:0 soupeř utkání otočil na 5:6.Výsledky nebyly podstatné, ale potěšila nás i přes zjevnou únavu předvedená hra a turnaj nám ukázal i nedostatky jak ve složení jednotlivých týmů, tak u jednotlivců. Což se pokusíme do začátku soutěže napravit. 

Po skončení turnaje hráči prezentovali početnému davu rodičů naši novou hymnu / složenou a naučenou za jeden den/. Rodičové, byla husí kůže? Já ji teda měl :-)

Toť vše krátké zhodnocení čtyřdenního soustředění, které kluky napříč kategoriemi stmelilo a doufáme, že je to nakopne k další poctivé práci na trénincích a v podzimních zápasech krajského a okresního přeboru. A opět nás to jen utvrdilo v tom, že soustředění se má uskutečnit v cizím prostředí, bez kontaktu s rodiči a jen v kolektivu hráčů společně s trenéry. 

 

Trenéři