^ nahoru

⚽️ Hodnocení sezóny 2015/2106 - mladší přípravka r. 2007 a mladší

Hodnocení sezóny 2015/2016 mladší přípravka SKP Slovan.

V krajské soutěži mladších přípravek, kterou hrajeme se nevedou tabulky, nejlepší střelci atd, což je dle výchovného hlediska pro kluky těchto ročníků určitě dobře, a s tímto systémem určitě souhlasíme. Přesto kluci, kteří se snaží na trénincích zdokonalovat svoje fotbalové umění a touží po svých prvních  fotbalových úspěších a už umí počítat...Tak teď pro ně..

Hráči v této sezóně: 

Mlejnek Martin 07, Škrabal Štěpán  07, Dospiva Šimon 07, Švec Jáchym 08, Vavřín Dominik 08, Sotolář Ondřej 08, Křivánek Tomáš 08, Trnka Filip 07, Buček Nicolas 07, Dvořák Enrico 08, Urbášek Vojta 07, Ertl Adam 07, Roche Sebastián 07, Žouželka Vít 07, Zatloukal Filip 08, Jílek Roman 08, Leier Teodor 08 + další kluci, kteří ale přišli, až před koncem sezóny a kluci z ročníku 2006, kteří s námi chodili trénovat. 

Trenéři: Škrabal Richard, Neubauer Stanislav, Ebertová Nikola

 

Na úvod... "Velké překvapení herního projevu ", výsledky až pod čarou, ale velice slušné"

V podzimní části sezóny jsme sehráli sedm mistrovských turnajů. Dvakrát jsme skončili na třetím místě, jednou na druhém a čtyři turnaje jsme dokázali vyhrát. Oproti letům minulým velký posun vpřed. Co nás ale těší je to, jakým způsobem jsme turnaje odehráli. Když vidíme kluky hrát, nemám problém říct, že jsme hráli to, co se snažíme kluky učit na trénincích a oni nám to v zápasech " vrací". Změnili jsme od nového roku hodně, v první řadě důraz na tréninkovou morálku, z větší části zaměření se na Coerver trénování, zlepšování individuální činnosti jednotlivce, ale nezapomínáme v žádném případě na týmový duch mužstva. Soustředění je toho důkazem. Kladné pohledy zainteresovaných potěší nejen nás trenéry, ale hlavně to musí těšit kluky, kteří jsou super parta a za dobré konstalace v nich vidíme velkou budoucnost moravskotřebovského fotbalu.

V jarní části mistrovské sezóny byly výsledky, ale především herní projev zase o pořádný kus lepší. Ze šesti mistrovských turnajů / jeden zrušen z důvodu počasí / jsme tři turnaje vyhráli, dvakrát druhé místo a jedno třetí. Co je potěšitelné - herní projev mužstva a individuální dovednosti většiny hráčů jsou v tom, co by měli kluci v téhle kategorii umět velice slušné. V průběhu sezóny jsme ještě odehráli několik přátelských zápasů a turnajů. Výsledky jsou k nahlédnutí na stránkách. 

Jedním z důvodů zlepšení nejen sportovním, ale i pohody v této kategorii je i soulad kolektivu z trenérů, hráčů, rodičů, se kterým pracujeme, a který po počátečních problémech dospěl do fáze všeobecné spokojenosti. Rodiče musíme brát jako zákazníka, který si platí za své ratolesti nemalé oddílové příspěvky, ale chce za svoje peníze od nás určitou práci a my trenéři jsme od toho kluky něco naučit a věnovat jim daný čas / myšleno těm co mají zájem / a nejen produkovat produkt "rádoby kroužek kopané". Ne, kroužek to určitě není, je to snaha o systematickém vedení jednotlivců v dané kategorii. My trenéři  cítíme velkou podporu většiny rodičů při zápasech, turnajích a pomoci při organizování různých akcí mladší přípravky. Na oplátku se snažíme kluky učit fotbalovým dovednostem, ale pomoct i s "výchovou" a věnovat jim svůj čas jak nejlíp to umíme a zvládáme. Jsme přesvědčeni, že výkonostní vzestup  hráčů a jejich individuálních dovedností je především tím, že od loňského roku zavádíme do tréninkových jednotek čím dál víc prvky Coerveru a toto se nám velice dobře osvědčilo. Kluci, kteří ovládají minimálně základní  sestavu jsou herně úplně jinde jako kluci ostatní, kterým tato cvičení nejdou pod kůži. A na hřišti to je znát na první pohled. Dnes už s jistotou můžu říct, že tento systém v rámci zdokonalování individuální dovednosti hráče funguje a my v něm budeme v naší kategorii na trénincích pokračovat dál a trenérsky se zdokonalovat v Coerveru II. 

Teď pro nás několik čísel:

V současnosti  máme na soupisce 21 hráčů mladší přípravky.

Tréninková docházka - průměr celkově všech hráčů 86% /super/ Sedm kluků nad 95%!

Od 1.srpna 2015 do 25. června 2016 - 96 tréninkových jednotek 

                                                            - 13 mistrovských turnajů

                                                            - 21 turnajů a přátelských zápasů !!!

                                                            - Třídenní soustředění v Městečku Trnávce

Střelce branek a docházku evidujeme, ale uveřejňovat je nebudeme. Kdo má zájem vše je k nahlédnutí u trenérů, nebo v článcích z turnajů uveřejněných na stránkách SKP mladší přípravky.

 

V příští sezóně bude několik celkem důležitých změn ve fungování celé přípravky a to jak mladší, tak starší. Ročníkově nám přibudou hráči r. 2006 , dál se nic nemění, ale budeme zodpovědni za obě přípravky = společné tréninky starší a mladší přípravky budou probíhat v úterý a čtvrtek, tak jak tomu bylo doposud, kluci budou rozděleni do skupin podle momentální výkonnosti a pak pouze při mistrovských turnajích v rámci svých ročníků. Jinak bude přípravka fungovat jako jeden celek. Rozdělení do skupin už je opravdu důležité, jelikož je mezi hráči i napříč kategoriemi někdy až propastný rozdíl a nemůžeme trénovat se všemi stejné věci. Trénink pak ztrácí význam. Další významnou změnou je přihlášené "B" družstvo smíšené přípravky. "Vítr přivál ze západu". Jedná se o ročníky 2006 a mladší, kteří budou hrát okresní přebor smíšených přípravek. Tady by měli hrát dle mého hráči, kteří nemají zájem přispůsobit se daným pravidlům v tréninkových jednotkách / ale těch  popravdě moc není/ a hráči, kteří se prozatím z různých důvodů neprosadí v krajské soutěži a zde můžou sbírat zkušenosti a mít odpovídající herní výtížení. Zde je zatím trenérské obsazení v jednání, tady bych navrhoval vedení oddílu aktivně zainteresovat rodiče hráčů /jednalo by se pouze o zápasy/. 

Chtěl bych popřát klukům z r. 2007, aby se co nejlíp adaptovali v kategorii starší přípravky a ostatním kvalitní pokračování v započaté práci. 

Díky všem zainteresovaným lidem, kteří se pohybovali u mladší přípravky, kolegům trenérům, trenérovi brankářů Vaškovi Procházkovi a hlavně všem rodičům kluků. Doufám, že spolupráce bude pokračovat v tom samém duchu, taj jak jsme skončili letošní ročník. Nerad bych zapomněl na anonymní sponzory, kteří nám jakýmkoliv způsobem přispěli na zimní turnaje a na podporu kluků při cestách na turnaje, ať už finančně nebo materiální pomocí.

Přejeme všem hezké a pohodové prázdniny. Užijte si měsíční fotbalové pauzy a 1.8.2016 nástup na první trénink. 

V případě dotazů nás klidně v této pauze kontaktujte. Ať už je to ohledně soustředění, trenérského obsazení .........

 

Trenéři