^ nahoru

Ml. přípravka - hodnocení turnaje v Holicích

 

⚽️ V neděli 15.5.2016 jsme sehráli další mistrovský turnaj, tentokrát v Holicích ⚽️

Sestava: Mlejnek 07, Škrabal 07, Ertl 07, Trnka 07, Švec 08, Vavřín 08, Sotolář 08, Křivánek 08, Buček 07, Dvořák 08, Urbášek 07

 

SKP - Libchavy  11: 4 / 7:1 /

SKP - Holice 7: 9  / 5:4 /

SKP - Jablonné nad Orlicí 9:3 / 5:2 /

 

Celkové pořadí turnaje:

1. Holice

2. SKP Slovan

3. Libchavy

4. Jablonné nad Orlicí

Co říct k turnaji: 

První utkání - slušný výkon. Soupeře jsme přehráli kombinací a několik gólovek jsme ještě neproměnili. 

Druhé utkání - skóre se neustále měnilo z jedné strany na druhou, ještě jsme vedli 6:5, ale pak přestáváme hrát a i nějak chuť na fotbal ustoupila někam do pozadí. Tento zápas si prohráváme sami neproměňováním vyložených šancí, a hlavně neplnění daných pokynů, jak hrát na soupeře, který má založenou hru v nakopávání dlouhých míčů. 

Třetí utkání - kluci z Jablonného skládají nový tým a ještě nedosahují srovnatelné kvality s ostatními mužstvy. Ale nechybí jim elán a chuť do fotbalu což je super. Rychle navyšujeme skóre, ale soupeř má výborného brankáře a několik akcí končí v jeho rukavicích. Odměnou mu je gól, který nám vsítil přes celé hřiště 😱 Druhý poločas kluci z první čtyřky musí hrát max. pouze na tři doteky. Hra se tím značně zrychlila, ale pár kotoulů.... jsme viděli.😜

Příští týden hrajeme v sobotu poslední mistrovské utkání v domácím prostředí a v neděli mini turnaj ve Svitavách. Nominace budou po čtvrtečním tréninku.

⚽️⚽️⚽️ Na hlavní stránce ml. přípravky jsou upřesněné další plánované turnaje a akce do konce sezony ⚽️⚽️⚽️ 

 

Úplným závěrem přejeme brzké uzdravení hráčům z mladších a starších žáků, kteří se stali účastníky tragické dopravní nehody při jízdě na sobotní fotbalové utkání. Kluci,držte se!!!

 

Trenéři