^ nahoru

Ml. přípravka - hodnocení domácího turnaje + dodatek Svitavy

 

 

V sobotu 7.5.2016 jsme sehráli další mistrovský turnaj, tentokrát v domácím prostředí....

Sestava: Mlejnek 07, Škrabal 07, Dospiva 07, Švec 08, Vavřín 08, Sotolář 08, Křivánek 08, Buček 07, Dvořák 08

 

SKP - Ústí nad Orlicí  13:8 / 8:2 /

SKP - Libchavy 7:7 / 4:3 /

SKP - Polička 4:11./ 4:3 /

 

Celkové pořadí turnaje:

1. Polička

2. Libchavy

3. SKP Slovan

4. Ústí nad Orlicí

 

Co říci k turnaji:

Domácí turnaj se nám vůbec nepovedl. Od druhého zápasu jsme působili absolutně odevzdaným dojmem. Po čtvrteční akci "Létající tým trenérů", kdy kluci dostali velkou pochvalu za své fotbalové dovednosti od trenérů KFS Pardubice jsme vše toto degradovali sobotním mistrovským turnajem. První zápas jsme ještě jak herně, tak výsledkově zvládli, ale už počet obdržených branek nevěstil do dalších zápasů nic dobrého. Druhý zápas s celkem Libchav jsme působili unaveným dojmem se spoustou chyb. Sice se nám podařilo v poslední minutě zápas srovnat na 7:7, ale koukatelné to rozhodně nebylo. Poslední zápas se silnou Poličkou jsme dostali lekci z výborné produktivity soupeře.

V zápase jsme vedli 2:0, 4:1...Poločas jsme ještě vyhráli 4:3, ale po přestávce bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to kluci z Poličky. Dostat za poločas osm branek a žádnou nevstřelit .....to se nám už dlouho nestalo. Polička zvítězila naprosto zaslouženě a uštědřila nám pořádnou lekci. 

Příčiny tu rozvádět raděj nebudu. Stane se, že turnaj jako takový klukům zrovna nesedne,ale i když to nejde fotbalově, tak to nemůžu zabalit úplně. Vše si rozebereme na úterním tréninku!!!

V neděli hráli kluci, kteří se nedostali do nominace v sobotu + /doplněni o některé hráče ze soboty/ turnaj na UMT ve Svitavách s celkem Svitav a mužstvem "Žijeme hrou " Kunštát / 2 mužstva /. Výsledky se neuváděly, ale kluci podali dobré výkony. Myslím, že tyto turnaje "B" plní svůj účel a kluci můžou předvést, co už z fotbalové abecedy umí. I na takovémto turnaji musíme zohlednit účast a přístup na trénincích, zápasová minutáž se od těchto parametrů odvíjí. Je to jedna z možností jak " přinutit " některé hráče k vyšší iniciativě a účasti na tréninkových jednotkách. To jen na vysvětlenou na některé dotazy....Další turnaj je 22.5.2016 opět ve Svitavách.

Díky rodičům za dopravu.

Trenéři