^ nahoru

Ml. přípravka - hodnocení turnaje v Libchavách

 

 

V neděli jsme sehráli za skoro zimního počasí třetí mistrovský turnaj v Libchavách. 

Sestava: Mlejnek 07, Škrabal 07, Dospiva 07, Švec 08, Vavřín 08, Sotolář 08, Křivánek 08, Trnka 07, Buček 07, Dvořák 08

 

SKP - Sokol Dolní Újezd 6:2 / 4:2 /

Kluci z Dolňáku na nás vyrukovali opět důraznou hrou a to nám v první části utkání dělalo problémy. Postupem času se s tím srovnáváme a utkání vítězně zvládáme. 

 

SKP - Letohrad 5:5 / 1: 3 /

Další těžké utkání s tímto soupeřem. Prohráváme 3:0, do poločasu snižujeme na 3:1. Těsně před koncem dotahujeme na 5:4 a pak přichází krásná individuální akce Jáši s srovnáváme na konečných 5:5

 

SKP - Sokol Libchavy 10:4 / 6:3 /

V utkání nasazujeme do branky Domču, který se zhostil této pozice na výbornou. V utkání máme převahu a po zásluze vítězíme. 

Celkové pořadí turnaje:

1. Letohrad

2. SKP Slovan

3. Sokol Dolní Újezd

4. Sokol Libchavy

O branky se dnes podělilo 8 hráčů, což je stejně jako minulý týden. Je dobře, že nemusíme spoléhat pouze na naše klasické střelce, ale že se všichni kluci o branky dokážou podělit. 

Co říct k turnaji: 

Při cestě na utkání nás nad Hřebčem vítal poprašek sněhu a o moc lepší to nebylo ani v Libchavách. Teplota lehce nad nulou, studený vítr a rodiče se slabou zahřívací výbavou :-)

V turnaji jsme ani jeden zápas neprohráli, celkově jsme v turnaji skončili / byť pouze o skóre / na druhém místě. Herně to ale dnes nebylo ono. Spousta zbytečných chyb, střelcům v " zimním počasí " asi zvlhnul prach. Prostřídali jsme dnes tři brankáře, aby nám nezmrzli. Celkový dojem z turnaje je dnes trošku rozpačitý, ale počasí asi vykonalo své. 

Připomínám příští víkend je volno, ale je domluven turnaj ve Svitavách. Nominace bude na stránkách ve čtvrtek, ale dle předběžné dohody jedou všichni hráči, kteří nebyli v nominaci tento týden + všichni hráči ročníku 2008 / ti co můžou /.

Díky za dnešní skvělou rodičovskou podporu.

 

Trenéři