^ nahoru

Ml. přípravka - hodnocení turnaje v Ústí nad Orlicí

 

 

V neděli jsme sehráli za krásného jarního počasí druhý mistrovský turnaj v Ústí nad Orlicí. 

 

Sestava: Mlejnek 07, Škrabal 07, Dospiva 07, Švec 08, Vavřín 08, Sotolář 08, Křivánek 08, Trnka 07, Buček 07

 

SKP - Ústí nad Orlicí 7:6 / 3:1 /

Klasické naše první utkání na turnaji. I když se první poločas hrál většinou na půlce soupeře, hned z první střely inkasujeme. Kluci z Ústí se oproti podzimu herně zlepšili a i když utkání bylo po většinu času v naší režii, vlastními chybami jsme soupeři darovali laciné góly.

 

SKP - Jablonné nad Orlicí 10:2 / 5:1 /

Kluci z Jablonného přijeli pouze v sedmi lidech a po zápase s Letohradem byli notně unavení, ale statečně bojovali a i přes prohru předvedli sympatický výkon. Naši kluci předváděli celý zápas pohlednou kombinační hru. Druhý poločas hošani dostali pokyn, ke gólu se musíte prokombinovat, žádná střelba,  za pohledné akce končící gólem jim zatleskali i rodiče soupeře / klobouk dolů /

 

SKP - Letohrad 5:3 / 4:2 /

A přichází.......Jediný soupeř, kterého jsme za dva roky co jsme u ml. přípravky neporazili....Po chybách soupeře brzy vedeme 2:0, kluci ožívají, a vybičují se k výbornému výkonu. Druhý poločas jsme  herně lepší, soupeř hrozí z rychlých brejků....ale vše zvládáme. Konec zápasu. Nejlepší výkon na turnaji. 

Celkové pořadí turnaje:

1. SKP Slovan

2. Letohrad

3. Ústí nad Orlicí

4. Jablonné nad Orlicí

 

Co říct k turnaji: 

Předpověď počasí nejmenovaného trenéra nevyšla :-) ale jinak si myslím, že ve všech dnešních zápasech hodně věcí vyšlo = nejlepší turnaj co jsme v této sezóně odehráli. Není myšleno výsledkově, ale herně. Jasně, že tam bylo hodně chyb..., ale dnes víc pozitiv. Kluci s takovou radostí jsme vás dlouho neviděli hrát.

Na závěr jedna perlička: mimo brankáře se všichni kluci z dnešní sestavy minimálně jednou trefili do brány soupeřů !!! 

Bohužel dle nařízení FAČRU a KFS Pardubice se nesmí na veřejných stránkách oddílů uvádět v kategorii přípravek výsledky a střelci branek. Rozhodli jsme se, že výsledky psát budeme, žel branky nikoliv / to jen na vysvětlenou na dotazy rodičů a kluků / Osobně si myslím, že je to nesmysl, ale část nařízení dodržime. Chceme zapracovat na ůpravě stránek, tak aby tam střelci byli, ale trošku jinak.

V úterý trénink s Tomášem. 

Trenéři