Starší přípravka-pohár mládeže FAČR

V úterý 14.9.2021 jsme se za krásného(úmorného) počasí zúčastnili nově založeného poháru mládeže FAČR v České Třebové.Začátek turnaje=prvního zápasu byl stanoven na 13h a s ohledem na školní docházku hráčů byli omluvenky od rodičů žádoucí.Ale myslím si že většině hráčů to rozhodně nevadilo,ulít se ze školy díky fotbalu.Turnaj byl obsazen 6 celky z blízka i okolí,každý tým sehrál 5 zápasů po 20minutách,celkem tedy 100minut hry.S ohledem na skutečnost že jsme měli jen 1náhradníka,ostatní celky i 5-6 a více nahrádníku,zaslouží všichni hráči v dresech Slovanu obdiv a poděkování prosím.A celkově 3.místo a zisk poháru snad dostatečně ocení jejich snahu a to nemluvě o hranolkách,kofole,sladkostech v bufetu.

Výsledky:SKP Slovan--Česká Třebová   2:4

SKP Slovan--Hlinsko   2:1

SKP Slovan--Mohelnice   5:3

SKP Slovan--Žamberk   0:1

SKP Slovan--Ústí nad Orlicí   3:2

Sestava:

Stojící z leva:trenér Janeček M.,Ptáček T.,Trnková T.,Motl K.,Jarmar Ch.,Ptáček A.,Eagle L.

Ležící:Langmajer L.

Hodnocení:Tři výhry a dvě prohry stačili celkově na třetí místo v turnaji,což je potřeba hodnotit jako velký ůspěch a usměvy na fotu níže mluví za vše.Samozřejmě mě jako trenéra moc mrzí prohra 0:1 s Žamberkem,kdy jsme byli stále na jejich polovině,soupeře přehrávali ale nedali branku a s ojedinělého brejku dostaneme gol,který v součtu všech výsledků nás stál druhé místo,bohužel.Ale jako každý den vyjde slunce tak i nás čekají další zápasy které budeme chtít vyhrát!!!!!