^ nahoru

⚽ MP - výsledky turnajů v Blansku a České Třebové

!!!!! Ve středu 15.2. TRÉNINK NENÍ (na 2.zš je obsazená tělocvična). !!!!! 

Neděle 12.2.2023  turnaj Blansko pro 2015

Odjezd v 7.00 od zadní brány Slovanu, návrat cca ve 14 (doprava minibusem, možnost i pro rodiče do vyčerpání kapacity).  

Sestava: Buriánek, Zemánek, Zich, Svečula, Šolta, Prucek, Nasťa, Drahoš, Štěpánek    

Omluveni (nemoc): Mach, Navrátilová, Hubáček 

Výsledky: Rosice 1 : 4 (Šolta), Blansko 0 :  6 (), Bystrc 1 : 3 (Buriánek), Šternberk 5 : 7 (Buriánek 4, Štěpánek) 

Hodnocení VD1: Tak opět čtyři zápasy a čtyři prohry. Ale i přesto mají kluci velkou pochvalu, je tam vidět zlepšení. Odehráli jsme herně tři vyrovnané zápasy, ve kterých jsme doplatili na velké chyby v rozehrávce a tak trochu nešikovnost a neumění v zakončení (ale to se na tréninku s dvaceti hráči v malé tělocvičně natrénovat nedá). Je chvályhodné, že se chlapci snaží hrát s míčem tak, jak se učíme na tréninku. A když ještě trochu přidáme na důrazu a hlavně na rychlosti, tak to bude dobrý.       

Fotodokumentace: http://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/20230212_blansko/

 

Neděle 12.2.2023 turnaj Česká Třebová pro 2014

Odjezd - 8:00 od zadní brány Slovanu (sraz 7:50), návrat cca 14.30, doprava bude zajištěna vlastními auty  

Sestava: Doseděl, Dorazil, Ladra, Mach L., Smékal, Kos, Maus 

Omluveni (nemoc): Hanousek, Rusňák, Mackerle, Kolísek  

Výsledky: Česká Třebová A 1 : 2 (Dorazil), Česká Třebová B 11 : 1 (Smékal, Kos, Mach, Doseděl. Ladra 3, Dorazil 4), Litomyšl 3 : 3 (Doseděl, Dorazil 2), Žichlínek 5 : 0 (Doseděl, Smékal, Maus, Mach 2), Letohrad 0 : 1 , Brandýs nad Orlicí 3 : 2 (Smékal, Dorazil, vlastní)     

Hodnocení VD2:  V turnaji kluci odehráli šest utkání a rozdělil bych ho na první tři zápasy, kde nám to moc nešlo, nervozita, nasazení, ale dva zápasy dokázali celkem v pohodě vyhrát a jedno prohráli smolně o gól proti pozdějšímu vítězi turnaje. Druhá polovina turnaje byla výborná, co se týče bojovnosti, práce s míčem, nasazení. Jen pak na nás padla smůla v zakončení a k více vstřeleným brankám přispěla i přemotivovanost a neklid v zakončení. Nicméně jedno utkání kluci vyhráli o deset branek a potom přišly dva zápasy, které nepamatuji ani já a to si troufám říct, že toho mám za sebou hodně!! Tým který vystřelil za 14 minut jednou na branku v posledních dvaceti vteřinách utkání, nás porazil 1:0 a poslední zápas turnaje se nepovedl jenom nám! :) A tak dva body za remízu měly příchuť prohry. Čtvrté místo v turnaji je pro kluky dost nespravedlivé, ale je dobré vědět, že pokud stejný turnaj jednou vyhrají, není jistota, že podruhé to musí být stejně! Turnaj odehraný v šesti hráčích + brankář, který takový turnaj nikdy nechytal, vypadal z mého pohledu mnohem lépe, než jak je to psáno na diplomu! Všem klukům patří za mě velká pochvala.

Fotodokumentace:  https://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/Ceska_Trebova_12.2.2023/

A fotodokumentace pořadatelů: Turnaj 2 ČT - únor 2023 – 2mfoto – album na Rajčeti (idnes.cz)