^ nahoru

⚽ MP - výsledky turnaje v Měníně

Jak budeme trénovat bylo napsáno dříve. Všechny rodiče žádám, aby mi na mail "Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." poslali následující, a to do 25.11.!!!: 

- jméno + příjmení + rok narození
- stav fasování (Ano = máme / Ne = nemáme a případně velikost XS, 2XS): mikina + šusťáková bunda
- fialový dres Slovan (Ano = máme / Ne = nemáme, kdo nemá pošle mi požadovanou velikost (130, 134, 140, ... tj. co obvykle kupujete + jméno, které bude na zádech + číslo dresu)   

V neděli 6.11. odehráli "2014" halový turnaj v Měníně. Hrálo se klasicky 4 + 1 na 1 x 20 minut na velké hřiště s brankami na házenou a proto padalo poměrně málo gólů. Sehráli jsme pět zápasů s těmito výsledky: Zbrojovka 1 : 1 (Smékal), Svratka 2 : 3 (Kos, Doseděl), Líšeň 2 : 1 (Ladra, vlastní), Sparta Brno 1 : 7 (Kos), Kuřim 1 : 2 (Ladra). To nám stačilo na konečné 5. místo.  Všechny zápasy měly svoji kvalitu a byly hodně vyrovnané (až na ten jeden, který se nám výrazně nepovedl). Všechny týmy hrály rychlý a technický fotbal, s maximálním nasazením a množstvím osobních soubojů. Potěšitelné bylo, že naši borci neudělali žádnou ostudu, ale na druhé straně, ani žádnou díru do světa. Takže všem velká pochvala. Ta také patří rodičům - ti zajistili dopravu na turnaj a částečně zaplatili i startovné. 

Hlavní trenér VD2 hodnocení zatím nedodal. 

A tak zatím jen hodnocení od VD1, z pozice asistenta trenéra: Na turnaj jsem odjížděl s pocitem, že máme velice dobrý "2014". Po turnaji jsem to přehodnotil, že je máme "pouze" dobrý, plus mínus na stejné úrovni jako ostatní mančafty. Takže cesta po které v našem tréninkovém procesu jdeme je správná, to je potěšitelné. Snaha, zápal a zaujetí pro hru nám nechybí (o tom svědčí i slzičky některých hráčů po prohraném zápase s Kuřimí), a to je dobře. Naše výkony byly ale ovlivněny tím, že to byl náš první halový turnaj, což bylo znát. Problémy jsme trošku měli v rychlosti a s rozehrávkou, větší pak v rychlé a přesné práci s míčem a vůbec největší těžkosti nám dělal důraz v soubojích. To jsou věci, na které se v tréninku zaměříme a hodně na nich zapracujeme, aby to příště bylo lepší. Ale co nám chybí nejvíce? To je sportovní hala, kde bychom mohli plnohodnotně trénovat. Když přijde 20 - 25 kluků do tělocvičny, tak je to velký problém. A tak se ptám, proč může mít vesnice s cca 1500 obyvateli krásnou sportovní halu a v našem městě nemáme ani halu a ani "umělku", která je již ve srovnatelných městech, jako MT, normální standard.                         

.Odkaz na foto: http://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/221106-menin