^ nahoru

⚽ MP - informace pro 3.10. - 9.10. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) nebo budou moct jít domů. 

Turnaj: čeká nás turnaj v Pardubičkách v sobotu 8.10.

Sraz: sraz v 7.40 u zadní brány, odjezd v 7.45, návrat kolem 14. (jede se autobusem, rodiče mohou jet do vyčerpání kapacity autobusu)

Nominace: všichni 2014 + 2015 (fotbal je venkovní sport a hraje se za každého počasí, to že má pršet není omluva neúčasti, nepřijetí na turnaj bývá oceněno poměrně vysokou pokutou, proto kvalitu oblečení přizpůsobte skutečnému počasí)

Oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny! 

V neděli 2.10. jsme odehráli turnaj v Nemošicích        

Sestava A (2014): Dorazil, Rusňák, Smékal, Hanousek, Mach, Ladra, Maus, Novák, Kos (omluveni: Doseděl, Mackerle, Kolísek)     

Výsledky: 

MT - Hlinsko 10 : 3 (Branky:Ladra 4, Smékal, Kos, Novák, Mach, Rusňák,Maus ) 

MT - Svitavy 1 : 8 (Branky:Kos ) 

MT - Nemošice 1 : 13 (Branky: Dorazil)  

Hodnocení:  tento turnaj nám ukázal, že na ligu mistrů to ještě není ! Nicméně nejsme kapela abychom furt vyhrávali.Prvni zápas zvládnutý, druhý zápas (Svitavy) až kluci zjistí,že se není čeho bát,můžeme porážet i takhle dobré týmy (herně na to určitě bylo,jen v tom nasazení je potřeba přidat)no a třetí zápas byl jako z říše snů (těch špatných)ke konci zápasu,až už byli všichni  borci opravdu naštvání,měl to soupeř o moc těžší než na začátku a to bych vyzdvihl !!! takže trénink a nasazení....

Nejlepší hráč se vybírá těžko,ale Jonda jakožto obránce a navíc střelec čtyř gólů je můj favorit !

 

 

Sestava B (2015): Hubáček, Novotný, Zich, Svečula, Drahoš, Buriánek, Mach, Štěpánek (omluveni: Zemánek, Navrátilová) 

Výsledky: 

MT - Hlinsko 4 : 6 (Branky: Štěpánek 2, Buriánek 2)  

MT - Svitavy 3 : 5 (Branky: Buriánek, Hubáček, Štěpánek)  

MT - Nemošice 1 : 19 (Branky: Hubáček)  

Hodnocení: Opět zlepšení, ale na vítězství to zase nebylo, i když v prvních dvou zápasech jsme vedli o dva góly. Ve třetím zápase to bylo pouze otázka skóre, protože soupeř byl úplně někde jinde. Ale jak říkám klukům, výsledky nejsou podstatné, důležité je mít rád fotbal a poctivě chodit trénovat.    

VD1 + VD2