^ nahoru

⚽ MP - informace pro 26.9. - 2.10. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) nebo budou moct jít domů. 

Na tréninkách a zápasech budeme vybírat oddílové příspěvky - 1200 Kč, potvrzení pro pojišťovnu dodám později. V šatně na hřišti bude také možnost vyzkoušet bundu a mikinu kvůli objednání velikosti. To vše do konce září!!!  

Turnaj: čeká nás turnaj v Nemošicích v neděli 2.10.

Sraz: sraz v 7.35 u zadní brány, odjezd v 7.45, návrat po 14. (jede se autobusem, rodiče mohou jet do vyčerpání kapacity autobusu)

Nominace: všichni 2014 + 2015 (fotbal je venkovní sport a hraje se za každého počasí, to že má pršet není omluva neúčasti, nepřijetí na turnaj bývá oceněno poměrně vysokou pokutou, proto kvalitu oblečení přizpůsobte skutečnému počasí)

Oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny! 

V neděli 25.9. jsme odehráli turnaj ve Vysokém Mýtě       

Sestava A (2014): Dorazil, Doseděl, Mackerle, Kolísek, Rusňák, Smékal, Hanousek, Mach, Ladra    

Výsledky: 

MT - Vysoké Mýto 9 : 3 (Branky: Ladra, Dorazil 2, Kolisek2, Smékal 2, Mach2) 

MT - Polička 20 : 4 (Branky: Mach 5, Ladra 4, Kolísek 3, Smékal 3, Doseděl 2, Mackerle, Rusňák, Hanousek) 

 

Hodnocení: 

Myslím že jsme si udělali krásnou neděli! Počasí nám přálo a nasazení ve hře našich borců, sem tam překvapovalo i mě !! Zvlášť mě těší výhra nad VM, protože jejich hráči jsou šikovní a urostlí a přesto jsme si dokázali, že když se nebudeme bát, dá se vyhrát proti komukoli !!! Nejlepší hráč turnaje je u mě Venda Doseděl, protože snad možná pochopil, že přihrát kamarádovi před prázdnou bránu je větší frajeřina, než se snažit vsítit branku třeba i od rohového praporku...

 

Sestava B (2015): Hubáček, Zemánek, Novotný, Maus, Zich, Prucek, Buriánek, Mach      

Výsledky: 

MT - Vysoké Mýto 3 : 9 (Branky: Novotný 2, Buriánek)  

MT - Polička 6 : 7 (Branky: Buriánek 3, Novotný 2, Maus)  

Hodnocení: Tentokrát bylo počasí mnohem hezčí a také naše hra byla lepší. Jsou vidět pokroky, prostě to chce jen hrát a hrát a ono to půjde. Ve druhém zápase jsme dokonce sahali po vítezství, ale zraněním Ondry Prucka se naše obrana stala prostupnější a skóre se obrátilo v náš neprospěch (škoda, že s námi nebyli oba Markové: Svečula omluven, ale Drahoš bez omluvy). Tak snad uspějeme příště.   

VD1 + VD2