^ nahoru

⚽ MP - informace pro 19. - 25.9. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) nebo budou moct jít domů. 

Na tréninkách a zápasech budeme vybírat oddílové příspěvky - 1200 Kč, potvrzení pro pojišťovnu dodám později. V šatně na hřišti bude také možnost vyzkoušet bundu a mikinu kvůli objednání velikosti. To vše do konce září!!!  

Turnaj: čeká nás turnaj ve Vysokém Mýtě v neděli 25.9.

Sraz: sraz v 7.20 (bude upřesněno) u zadní brány, odjezd v 7.30, návrat kolem 14. (jede se autobusem, rodiče mohou jet do vyčerpání kapacity autobusu)

Nominace: všichni 2014 + 2015 (fotbal je venkovní sport a hraje se za každého počasí, to že má pršet není omluva neúčasti, nepřijetí na turnaj bývá oceněno poměrně vysokou pokutou, proto kvalitu oblečení přizpůsobte skutečnému počasí)

Oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny! 

V neděli 18.9. jsme odehráli turnaj v Žamberku      

Sestava A (2014): Dorazil, Doseděl, Kos, Kolísek, Rusňák, Smékal, Hanousek, Mach, Ladra    

Výsledky: 

MT - Žamberk 9 : 4   

Branky: Ladra, Dorazil, Mach 2, Doseděl, Smékal 2, Kos, Kolísek 

MT - Choceň 4 : 0

Branky: Doseděl, Kolísek, Mach, Smékal 

MT - Letohrad 6 : 2

Branky: Doseděl 2, Kolísek, Mach, Ladra 2 

Hodnocení: 

Turnaj se vydařil se vším všudy, když budeme koukat na stránku herní.Počasí a přístup jak hráčů tak rodičů komentuje trenér níže na stránce, takže se připojím s velikou pochvalou!!! Tentokrát jsme odvezli plný počet bodů za tři jasné výhry (a to jsme navíc dva zápasy zkrátili kvůli počasí), takže veliká spokojenost! Nicméně čekají nás i těžší soupeři,takže trénovat budeme stále naplno. Tentokrát nejde vybrat nejlepší hráč turnaje,protože všichni borci hráli jako jeden! Štěpa nemohl první zápas nastoupit (nevolnost),tak apeluji na Hanouskovi,aby příště tu oslavu narozenin trošku pohlídali ....😄

 

 

Sestava B (2015): Hubáček, Zemánek, Drahoš, Novotný, Novák, Maus, Štěpánek, Zich      

Výsledky: 

MT - Žamberk 1 : 12

Branky: Štěpánek  

MT - Choceň 1 : 6

Branky: vlastní 

MT - Letohrad 3 : 3

Branky: Novák, Novotný, vlastní  

Hodnocení: V této kategorii výsledky nejsou důležité. Hlavní je, že se kluci snažili, hráli na 100 % a dali do toho opravdu všechno. A hlavně do toho šli hodně statečně, protože počasí nám moc nepřálo: pršelo, foukal vítr a teplota nepřelezla "desítku". I přesto, že se někteří třásli zimou, znovu se oblékli do těch mokrých dresů a šli se rvát za tým, za Slovan. Velká pochvala. Chválím také všechny rodiče (a to i těch kluků, kteří nejeli, protože dali vědět, že jsou kluci nemocní), za fandění a že drželi s kluky "basu" a mokli společně s nimi.

A oslavenci Štěpánovi všichni přejeme, aby se mu všechno dařilo a byl úspěšný nejen na fotbale, ale ve škole. A ty "kouzelné krabice Hanouskových" formou švédského stolu, byly na jedničku s *.    

A ještě pár fotek: 

VD1 + VD2