^ nahoru

⚽ MP - informace pro 23. - 30.6. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) a nebo budou moct jít domů. 

Trénovat budeme do konce června, tj. do 30.6. 
Na tréninkách se bude vybírat poplatek za prázdninový kemp MP (1000 Kč). Po skončení tréninku ve čtvrtek bude provedena "dražba" zapomenutého oblečení (je to ve stylu co se komu hodí, tak si vezme úplně zadarmo). A taky kluci dostanou fotky z turnaje ve Svitavách a podzimního turnaje v MT. A protože jsme mladý tým, jsme také činí na sociálních sítích: FB - skupina SKP_Slovan_MP.    

Ve CT 23.6. jsme odehráli turnaj mladších přípravek (ročník 2013 + 2014).
Zúčastnili se všichni příchozí hráči. Byli rozděleni do čtyř týmů, jejichž kapitány byli Kryštof, Marek, Liem, Kuba a rozdali si to každý s každým. 
 
Turnaj MP Kryštof Marek Liem Kuba Body Skóre Pořadí
Kryštof    OOOOO      6 : 6        3 : 0       5 : 3      7   14 : 9      1
Marek       6 : 6   OOOOO       7 : 10       9 : 1      4   22 : 17       3
Liem       0 : 3    10 : 7       OOOOO       5 : 3      6   15 : 13      2
Kuba       3 : 5      1 : 9       3 : 5    OOOOO      0    7 : 19      4
 
Ačkoliv to byl přátelský turnaj na rozloučení se s kluky r. 2013, hrálo se s nasazením jako kdyby šlo o finále ligy mistrů. A rozhodující zápas mezi týmy Kryštofa a Liema doslova zvedal diváky ze sedadel. Všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru, rodičové a prarodičové za fandění. Všem klukům bychom chtěli popřát pěkné prázdniny a někdy v půlce srpna pak návrat k pravidelnému tréninkovému procesu. "Třináctkám" pak přejeme, aby se jim dobře dařilo v kategorii SP a měli z fotbalu hodně radosti. Fotodokumentace z turnaje 
 
A protože se trenér Filip T. rozhodl ukončit svoje trenérské působení, chtěl bych mu moc poděkovat za všechny tréninky, turnaje a vůbec všechno, co pro svoje svěřence udělal. Přislíbil, že v případě nouze, by byl za určitých okolností ještě ochoten krátkodobě vypomoct. Trenére Filipe, díky!!! Poděkování patří také trenérovi VD2. Výzva k rodičům: S ohledem na počet hráčů v kategorii MP je nutné, abychom byli alespoň tři trenéři. Kdyby se tedy chtěl někdo aktivně zapojit, tatínci, maminky, dědové, babičky, tak budeme jenom rádi (předchozí zkušenosti nejsou nutné, zaučíme, není to nic složitého, vždyť je to jenom fotbal).       
  

VD1 + FT + VD2