^ nahoru

⚽ MP - informace pro 23. - 29.5. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) a nebo budou moct jít domů. 

V PO 23.5. po tréninku proběhne krátká informativní schůzka s rodiči – účast doporučená (rozdání přihlášek na fotbalové kempy). Vyplněné přihlášky nutno odevzdat do konce května, ale čím dříve, tím lépe.   

Turnaj: v SO v Poličce (soupeři Pardubičky, Polička, Svitavy)

Další program: NE 5.6. Choceň - finálový turnaj MP (odjezd + příjezd bude upřesněn, hrát budou jen ti nejlepší z obou ročníků, ale fandit by měli jet všichni) 

Sraz: sraz v SO 7.25, odjezd v 7.30, návrat mezi 13. a 14. Se sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!

Nominace: všichni hráči MP (hrát budou všichni)     

V sobotu 21.5. jsme odehráli turnaj v Pardubičkách   

MP A (2013), trenér VD1

Sestava: Šedý, Klíma, Pohanka, Šesták, Motl, Růžička, Řeřicha, Kuchynka, Peterka (všichni 2013), Ladra, Kos (2014)    

Výsledky a hodnocení: 

MT - Pardubičky 1 : 16  

MT - Lanškroun 0 : 24 

Hodnocení: Stejné jako předchozí turnaje a již se nebudu opakovat.  

MP B (2014), trenér VD2

Sestava: Ladra, Rusňák, Dorazil, Kos, Hanousek, Štěpánek, Mach, Mackerle, Smékal, Prucek, Navrátilová, Novák     

Výsledky a hodnocení: 

MT - Pardubičky 3 : 12  

MT - Lanškroun 7 : 5

Hodnocení: Tři poločasy bojácný, neslaný nemastný výkon. Ale když se přesvědčili, že by to mohlo jít, otočili zápas z 1:5 na konečných 7:5. Škoda, že v takovém "laufu" nehrají pořád, to by byly jiné výsledky.

V neděli 22.5. jsme odehráli turnaj v Konici, fotbalový turnaj přípravek (2013, 2014) za účasti celků Sokol Konice, SKP Slovan MT, Zbrojovka Brno a Baník Ostrava. A ten dopadl pro moravskotřebovské naděje výborně. S bilancí dvou vítězství a jedné porážky jsme v pomyslné tabulce skončili druzí za Baníkem. Zvlášť poslední utkání proti Baníku sneslo nejvyšší parametry. Bylo plné tvrdých osobních soubojů, kombinací a krásných gólů, speciálně Kryštofova "pumelice" do šibenice, byla oceněna ovacemi jak našich fanoušků, tak fanoušků Baníku. Nakonec jsme v nervy drásajícím souboji prohráli o jediný gól. S předvedenou hrou jsme byli velice spokojeni a kluci zaslouží pochvalu. Bojovali ze všech sil a z většiny svedených soubojů vyšli vítězně. 
Závěrečné poděkování patří také rodičům a další fanouškům za podporu během utkání  a za pomoc s dopravou.

Sestava: Motl, Šinko, Šesták, Kuchynka (2013), Dorazil, Doseděl, Rusňák, Smékal, Ladra, Kos, Mach, Hanousek (2014) 

VD1 + FT + VD2