^ nahoru

⚽ MP - informace pro 16. - 22.5. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) a nebo budou moct jít domů. 

V PO 23.5. po tréninku proběhne krátká informativní schůzka s rodiči – účast doporučená (rozdání přihlášek na fotbalové kempy). Vyplněné přihlášky nutno odevzdat do konce května, ale čím dříve, tím lépe.   

Turnaj: v SO v Pardubičkách (soupeři Pardubičky, Lanškroun).

Sraz: sraz v SO 6.50, odjezd v 7.00, návrat mezi 13. a 14. Se sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!

Nominace: všichni hráči MP (hrát budou všichni)    

Turnaj: v NE v Konici (soupeři Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Konice).

Sraz: sraz v NE v 8.25, odjezd v 8.30, návrat mezi 13. a 14., doprava vlastními auty. Se sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!

Nominace: 12 vybraných hráčů MP dle domluvy na tréninku ve CT.      

Rozpis dalších turnajů: SO 28.5. Polička

V sobotu 14.5. jsme odehráli turnaj v Pardubicích  

MP A (2013), trenér VD1

Sestava: Šedý, Klíma, Pohanka, Šesták, Králíček, Řeřicha, Kuchynka (všichni 2013), Dorazil, Ladra, Kos, Rusňák, Smékal (2014)    

Výsledky a hodnocení: 

MT - Pardubice 1 : 35  

MT - Česká Třebová 8 : 17 

Hodnocení: Výsledky obou zápasů byly hodně ovlivněny dvěma faktory: nestíhali jsme díky ročnímu handicapu "čtrnáctek" a díky malé vyhranosti některých "třináctek". A ve třech hráčích se to jednoduše utáhnout prostě nedá. 
S Pardubicemi to bylo jednoznačné utkání. Hodně gólů bylo po našich laciných chybách a tak skóre vypadá strašidelně. A navíc "s hlavou dole" se fotbal naučit nedá.
S Českou to již bylo mnohem lepší, i když chyb v rozehrávce (a taky gólů) bylo opět hodně. Ale kluci bojovali až do konce a "rvali" se o výsledek jako by to bylo "0:0". Odměnou jim bylo několik pěkných fotbalových akcí a také branek v soupeřově síti. Takže pochvala všem. 
Hlavní, co je potřeba zlepšit, je přístup a chování na tréninku. Nemyslet si, že už jsem "dost dobrej" a trénink můžu jen tak nějak odehrát. Mladí "Pardubičáci" nám všem vystavili vysvědčení a za tu známku by vás rodiče jistě nepochválili.   

MP B (2014), trenér AH + AR

Sestava: Ladra, Rusňák, Dorazil, Kos, Hanousek, Štěpánek, Mach, Zich, Smékal, Bambušek, Prucek, Navrátilová, Novák     

Výsledky a hodnocení: 

MT - Pardubice 4 : 18  

MT - Česká Třebová 4 : 17 

Hodnocení: Kluci do zápasu nastoupili s velkým elánem a bojovali co jim síly stačily. Naší slabinou bylo neproměňování velkých šancí, kterých jsme měli skutečně hodně. A když se k tomu přidaly některé naše chyby, tak rozdíl ve skóre narůstal, i když průběh zápasů byl mnohem vyrovnanější. Pochvalu zaslouží všichni kluci a holky a rodiče.  

VD1 a AH a AR (rodiče - trenéři)