^ nahoru

⚽ MP - informace pro 9. - 15.5. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat. Po oficiálním ukončení tréninku v 18 hodin, bude následovat dobrovolná půlhodinka, kdy si budou moct kluci trénovat, co chtějí (ovšem v rámci tréninkového procesu) a nebo budou moct jít domů.   

Turnaj: v SO v Pardubicích (soupeři Pardubice, Česká Třebová).

Sraz: sraz v SO 6.50, odjezd v 7.00, návrat mezi 13. a 14. Se sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!

Rozpis dalších turnajů: SO 21.5. Pardubičky, NE 22.5. Konice (pouze 10 vybraných - doprava vlastními auty), SO 28.5. Polička

Nominace: všichni hráči MP (hrát budou všichni)    

Během prázdnin proběhnou v případě zájmu fotbalové kempy - podrobnosti jsou na FB. Pro vlastní kemp MP potřebuji znát zájem, proto mi dejte vědět, jak je kdo na tom.   

V neděli 8.5. jsme odehráli turnaj v Žamberku. 

MP A (2013), trenér VD1

Sestava: Šinko, Šedý, Klíma, Pohanka, Králíček, Řeřicha, Růžička, Kuchynka (všichni 2013), Dorazil, Ladra, Kolísek , Kos (2014)    

Výsledky a hodnocení: 

MT - Žamberk 1 : 31  

MT - Letohrad 3 : 12 

Hodnocení: Spoustu gólů, snad možná polovinu, jsme dostali po chybách v rozehrávce, ale to se kluci časem naučí. Dalším velkým nedostatkem jsou pak chybějící zkušenosti, někteří hráči ročníku "2013" se zápasy teprve začínají a je to znát. Dále, kde hodně ztrácíme je rychlost, síla a důraz v soubojích. Je to tím, že naše tréninky jsou zaměřeny a na techniku a práci s míčem. Jinak opět kluci zaslouží pochvalu za výkon a za snahu (až na druhý poločas zápasu se Žamberkem, kdy měli hlavu hodně dole).  

MP B (2014), trenér FT

Sestava: Ladra, Rusňák, Dorazil, Kolísek, Kos, Hanousek, Štěpánek, Mach, Zich, Smékal, Bambušek, Prucek     

Výsledky a hodnocení: 

MT - Žamberk 11 : 6  

MT - Letohrad 16 : 7 

Hodnocení: S turnajem jsme nadmíru spokojeni. Podařilo se nám dvakrát vyhrát a v obou zápasech jsme vstřelili víc jak deset gólů! Začátky zápasů byly poznamenány nervozitou, ale po získání dostatečného náskoku, se nám dařila i kombinační hra, kterou bychom se chtěli prezentovat. Za to velká pochvala pro všechny. A za individuální předvedené výkony chválím Jonáše a Fildu, kteří se nebáli ukázat co všechno se už ve fotbale naučili a předvedli své dovednosti na hřišti.
Samozřejmě děkujeme všem rodinným příslušníkům a fanouškům za podporu.

VD1 a FT a VD2 (nemoc)