^ nahoru

⚽ MP - informace pro 2. - 8.5. 2022

Tréninky probíhají tradičně v PO a CT 16.30 - 18.00, pokud by mělo být něco jinak, budeme zde včas informovat.  

Turnaj: v NE v Žamberku (soupeři Žamberk, Letohrad).

Sraz: 7.20 na hřišti, odjezd 7.30. Návrat mezi 12. a 13. hodinou. Se sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!

Rozpis dalších turnajů: SO 14.5. Pardubice, SO 21.5. Pardubičky, NE 22.5. Konice (pouze 2014 a to jen 10 vybraných - doprava vlastními auty), SO 28.5. Polička

Nominace: všichni hráči MP (hrát budou všichni)    

Dále upozorňuji na povinnost zaplatit oddílové příspěvky (800 Kč), které měly být odevzdány do pokladny SKP do konce dubna.

Během prázdnin proběhnou v případě zájmu fotbalové kempy - podrobnosti jsou na FB. Pro vlastní kemp MP potřebuji znát zájem, proto mi dejte vědět, jak je kdo na tom.   

V sobotu 30.4. jsme odehráli domácí turnaj. 

MP A (2013)

Sestava: Motl, Šedý, Šesták, Pohanka, Králíček, Řeřicha, Růžička, Kuchynka, Dorazil, Doseděl, Kolísek , Kos    

Výsledky a hodnocení: 

MT - Hlinsko 1 : 18 (branky: ) 

MT - Chrudim 2 : 26 (branky: ) 

Hodnocení: Kluci předvedli výkon na hranici svých možností a to, co se učíme na tréninku. Ale bohužel fotbalové umění některých z nich bohužel na úroveň některých mužstev nestačí (to jsme však čekali). Díky za pomoc p. Pohankovi, který zaskočil na pozici rozhodčího. 

Sestava: Ladra, Rusňák, Dorazil, Doseděl, Kolísek, Kos, Hanousek, Štěpánek, Navrátilová, Mach, Zich, Smékal, Bambušek, Prucek     

Výsledky a hodnocení: 

MT - Hlinsko 12 : 7 (branky: ) 

MT - Chrudim 3 : 13 (branky: )

Hodnocení: Všichni zaslouží pochvalu. Opět jsme předvedli výkon na hranici možností a pokud jsme hráli s osvědčeným borci, byli jsme lepší nebo minimálně stejně dobří jako soupeři. Ale když se na hřiště dostali hráči druhého sledu, začalo skóre narůstat v náš neprospěch (to jsme však čekali). 

VD1 a FT a VD2