V sobotu jsme odehráli turnaj v České Třebové.

Sestava "A": Motl, Eagle, Mlčoch, Veselý, Beránek

Výsledky:

MT - Česká Třebová 5 : 16 (Mlčoch 4, Veselý)

MT - Hlinsko 1 : 16 (Veselý)

Hodnocení: Při pohledu na výsledky by se dalo říct katastrofa. Ale skutečnost je trošku jiná. V 1. zápase se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi a góly na obou stranách. V naší síti jich však přibývalo více díky chybám našeho brankáře při rozehrávání. Až tuto činnost Vojta "Pepa" Beránek vypiluje, budou i naše výsledky mnohem lepší. Ve 2. zápase jsme byli schopní hrát pouze první poločas. Pak se výrazně projevil fakt, že jsme oba zápasy ( 2 x 2 x 22 minut) odehráli hned po sobě a navíc bez střídání. A tak i přes velkou snahu padal do naší brány gól za gólem. Všichni kluci tak zaslouží pochvalu za snahu, bojovnost a dokonce i za předvedenou hru, dokud síly stačily.

Sestava "B": Doseděl, Pohanka, Šesták, Kuvik, Mazánek, Řeřicha

Výsledky:

MT - Česká Třebová 7 : 8 (Mazánek 2, Šesták 2, Kuvik 2, Pohanka)

MT - Hlinsko 3 : 14 (Šesták 2, Kuvik)

Hodnocení: První zápas proti ČT byl dlouho v naší režii, po celý zápas jsme vedli o dva góly. Konec zápasu bohužel úplně nevyšel, kdy prakticky se závěrečným hvizdem prohráváme vlastní brankou o jeden gól. Nicméně už v naší hře bylo vidět pár věcí, které kluci zkouší na tréninku, takže za to pochvala.
Druhý zápas jsme také začali aktivně a dokonce jsme vedli a do poločasu to byl naprosto vyrovnaný zápas. Pak ale začala na kluky dopadat únava (je potřeba říct, že kluci odehráli oba zápasy s jedním hráčem na střídání) a soupeř během pár minut zápas rozhodl.
Velká pochvala všem za předvedenou hru a hlavně za to, že na turnaj i přes současnou "zvláštní" situaci jeli!

Odkaz na fotky:

Poznámka: MP má také svůj "fejsbúk", tak se podívejte i tam a taky tam můžete dát nějaké fotky z domácí přípravy.

Tréninky budou opět v PO a ve CT od 16.30 do 18.00 (sraz v 16.15), ovšem pouze v souladu s vládními nařízeními.

Další turnaj se měl hrát v Lanškrouně, ale covid-19 tomu chtěl jinak. Nehraje se.