⚽MP: novinky pro 28.9.-4.10.2020

Připomínám povinnost zaplatit oddílové příspěvky - 800 Kč (kdykoliv na turnaji nebo na tréninku, potvrzení o zaplacení následně dodám) .

V SO 3.10. sehrají přípravky turnaj v Moravské Třebové a v NE 4.10. bude na hřišti Slovanu sehráno utkání roku s Litomyšlí. Pro děti tam bude nějaký doprovodný program a hlavně mezi zápasy a o přestávkách proběhnou tzv. exhibice, kdy odehrají modelované zápasy mezi sebou. Tak si tento víkend rezervujte pro fotbal. Ve CT na tréninku a na stránkách sdělím podrobnosti ohledně organizace neděle (společné focení, exhibiční zápas, ...).

V NE je sraz mezi 12.45 a 13.00 v kabině. Převlečeme se do dresů a v poločase zápasu žen bude sehráno 1. exhibiční utkání. V přestávce mezi zápasem žen a A-mužstvem mužů bude sehráno 2. exhibiční utkání + focení do ročenky. Pak budou mít hráči a hráčky MP volnou zábavu.

V sobotu jsme odehráli turnaj v Ústí nad Orlicí, který se z velké části ani neodehrál. Kdybych to měl zhodnotit ohledně organizace turnaje, tak by to bylo dvěma slovy: total chaos.

Sestava "A": Motl, Margetin, Šesták, Šinko, Eagle, Mach

Výsledky:

MT - Pardubičky 4 : 10  (branky: Eagle 4)

Hodnocení: Náš mladý tým odehrál docela povedené utkání. Z jeho začátku jsme chytli manko asi 5 gólů, a i když jsme pak hru částečně vyrovnali, rozdíl skóre již zůstal. Pochvalu zaslouží všichni hráči za to jak vybojovali tento promoklý zápas a hlavně pak naše jediné dvě "12" - Tobiáš jako brankář a Limetka jako střelec. Přál bych si, abychom domácí turnaj odehráli v nejsilnější sestavě a zjistili jsme tak skutečnou sílu moravskotřebovské "12".

Sestava "B": Klíma, Kolísek, Doseděl, Rusnák, Řeřicha, Pohanka

Výsledky:

MT - Pardubičky 1 : 5 (branky: Doseděl)

Hodnocení: Zápas jsem osobně neviděl, ale bylo odposlechnuto, že byl dlouho vyrovnaný, ale v závěru se prosadil fyzicky vyspělejší soupeř. Dodatkový zápas našich "13 a 14" proti "12" Ústí nemá cenu ani hodnotit. Opět velká pochvala za bojovnost a aktivní přístup, nejen hráčů, ale i rodičů.

Poznámka: MP má také svůj "fejsbúk", tak se podívejte i tam a taky tam můžete dát nějaké fotky z domácí přípravy.

V PO je státní svátek a trénink není, ve CT od 16.30 do 18.00 (sraz v 16.15).

Další turnaj hrajeme v sobotu 3.10.2020 v Moravské Třebové. Sraz 8:30.

S sebou oblečení dle počasí, kopačky, chrániče, svačinu, pár korun + prostředky osobní hygieny!

Nominace: všichni hráči a hráčky