^ nahoru

⚽ mladší přípravka - Trenérská výzva 3 - Inovace

Pěkný pozdrav všem. Tak se nám to pomalu rozjíždí - něco na FB a něco na "rajčeti". Tak se nechte inspirovat a posílejte fotky (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a sdílejte videa. Odkaz na rajče je zde: http://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/20200331_trenerskaVyzva/

Informace pro ty, kteří nemají zahradu a nemají, kde trénovat. Prezident klubu dovolil trénovat na tréninkovém hřišti SKP Slovan. Není to nic organizovaného a je potřeba dodržovat všechna vládní nařízení. Stačí se ohlásit u správce areálu a po ukončení své činnosti vrátit vše (branky, pomůcky - něco je v boudě jak bývaly hodiny, …) na své původní místo. Platí ZÁKAZ trénování ve velkém vápně, tak to dodržujte. Inspiraci pro trénování hledejte zde:

Herní dovednosti: http://www.youtube.com/playlist?list=PLr0RettjY3g3PjOoUPecqhTWi6Irh5u3X 

Brankářská cvičení: http://www.youtube.com/playlist?list=PLr0RettjY3g0FooyF6VAiwpr5cSdLe-uV

Kondice, posilování, kompenzace: http://www.youtube.com/playlist?list=PLr0RettjY3g1bONPuIMyM8uUppifVrOYN

Dětské aktivity: http://www.youtube.com/playlist?list=PLr0RettjY3g1QaLQ7sQm883MBEMAmR3sG

A jenom pro informaci, abyste věděli, kolik záznamů má tréňa v deníčku: jedna procházka, dva výběhy (10 km) a šest vyjížděk na kole (25 - 40 km). Tak makejte! 

Snad ten koronavirus povolí a již brzy se budeme moct všichni sejít na normálním tréninku. Tak trénujte, posilujte, protahujte, pište deníčky a hlavně se všichni držte ve zdraví. A něco pro zasmání: Taky jsem ten koronavirus chytil, ale bylo mi ho líto, a tak jsem ho zase pustil. Vlastně nebyl jsem to já, ale Chuck Norris.   

Trenéři VD a FT