^ nahoru

⚽ mladší přípravka - Důležité: trenérská výzva

Nám všem přeji, aby tyto vynucené školní a fotbalové prázdniny brzy skončily. A protože nikdo nevíme, jak to bude dlouho trvat, bylo by dobré, abyste doma pouze nelenošili. Tak vás všechny vyzývám k tomu, abyste se poctivě připravovali do školy a dělali všechny úkoly.

A až budete mít všechno hotovo, tak zvedněte zadky a trénujte také fotbal. Míče máte doma, tak můžete jít na zahradu či do sklepa. Tímto zde vyhlašuji soutěž o nejlepšího hráče během fotbalových prázdnin. Trénujte fotbalové dovednosti stejně jako na tréninku (Posilování / Techniku / Protahování), ale počítají se také společné rodinné procházky, výběhy nebo projížďky na kole. Všechno si to pište do deníčku, kde vám trénink potvrdí rodiče podpisem. Nejpilnější tři, kteří budou mít nejvíce záznamů v deníčku (datum, co jsi trénoval, jak dlouho, podpis), budou odměněni nějakými sladkostmi. A aby měli motivaci i rodiče, tak vyhlásíme i tři nejaktivnější z rodičů (jejich odměnu musíme ještě vymyslet, např. mně napadá vyfocení se před vlajkou klubu). Poznámka: Příklad si můžete vzít z Kuby a jeho tatínka (http://www.facebook.com/profile.php?id=100009823451873&__tn__=%2CdlC-RH-R-R&eid=ARALDx_2HVCRpkRAHm-9ZrMV1NkjZeTcbWw1SzWVbRgqpZI9LefJjmRMlls32yQFujC4QQaGBCTjd8Xu&hc_ref=ARRQP_aehY3fzhd4VdFi7UdCeSrmUVvGUGPkZpaAvMRWuEC_7P04tBQwJqJIlsnN3Lg ), snad bude odkaz fungovat. A kdyby ne, tak hledejte Lucie Veselá.  

Dále vyhlašuji soutěž o nejhezčí roušku - tu pak vyhlásíme, až budeme chodit trénovat. Musí to být samovýroba pouze s výpomocí rodičů. Tu pak také poctivě noste a kontrolujte také rodiče, jestli i oni roušku poctivě nosí. A můžete si také udělat nějaké pěkné "selfíčko" - nejlepší také něčím odměníme.

Hlavně buďte všichni zdraví.

Trenéři VD a FT