^ nahoru

⚽ mladší přípravka - Důležitá informace + výsledky turnaje v Blansku 08.3.2020

S ohledem na uzavření škol se tréninky v tělocvičnách v PO a ST ruší. Začneme pak chodit hned ven a dám to zde vědět, až to bude aktuální. 

V neděli 8.3. se mladší přípravka zúčastnila turnaje v Blansku, na kterém nás reprezentovali: Trnková, Jarmar, Ptáčci Táďa a Adam, Mularčík, Margetin, Motl, Mlčoch. Dosáhli jsme těchto výsledků:  

- Olympia Ráječko: 4 : 0 (zasloužená výhra)
- TJ Svitavy: 1 : 5 (po vcelku vyrovnané hře zasloužená prohra, ale její výše byla ovlivněna třemi góly pod víko, kam Šíma nemohl dosáhnout)
- Blansko: 1 : 3 (vyrovnaná hra, ale výsledek ovlivnily naše laciné inkasované góly, hlavy dole a téměř nulová snaha s výsledkem něco udělat)
- Česká Třebová 1 : 4 (soupeř nás jednoduše přehrál a kluci to neunesli - hlavy dole a nervy na pochodu)
- FC Medlánky 3 : 2 (byli jsme lepší, ale neproměnili jsme několik jasných šancí a díky opětovnému problému v hlavách jsme dali soupeři šanci  (1:2), ale kluci se nakonec "kousli" a zápas otočili a dovedli do vítězného konce)  

O branky se podělili: Táďa 5, Christán 2, Jéňa 1, Adam 1, Kryštof 1 

Nejlepším hráčem našeho týmu byla vyhlášena Thea Trnková. Za individuální fotbalové výkony (když pominu selhání těch nejlepších v hlavách) zaslouží všichni pochvalu. Každý odehrál to na co momentálně má. Horší to pak bylo ve výkonu jako týmu a v kombinaci. Tam jsme vůbec nepředvedli to na co máme a co trénujeme. Ale není se co divit, rozdíl ve fotbale, v tělocvičně na tréninku (malé hřiště) a ve velké sportovní hale, je obrovský. A kluci prostě tuto změnu nezvládli. Poděkování rodičům za podporu a zajištění dopravy. 

Fotodokumentace: http://skpslovanmp.rajce.idnes.cz/20200308_turnaj_Blansko/

Rodičové sledujte stránky, jak to půjde, budeme trénovat venku na hřišti, termín ještě upřesníme zde na stránkách. A bude to v obvyklou dobu jako na podzim: PO a CT od 16.00 do 18.00.

Trenéři VD a FT