^ nahoru

⚽ Mladší přípravka - informace na konec října

 Výsledky turnaje v Ústí nad Orlicí (hráli jsme jako "A").

Turnaj jsme odehráli v sestavě: Ptáček T. a A., Brziak, Budig, Jarmar, Klíč, Trnková, Ošťadnický, Stupka a dosáhli jsme tyto výsledky:

1. zápas: MT - Chrudim 0 : 9 (branky: ). Jasná záležitost chrudimských … 

2. zápas: MT - Pardubice 5 : 2 (branky: Trnková 2, Ošťadnický, Klíč, Brziak). V zápase jsme byli o něco lepší a zaslouženě vyhráli.

3. zápas: MT - Nemošice 0 : 5 (branky: ). Výsledek odpovídá naší schopnosti (vyrobit v obraně neuvěřitelné chyby) a neschopnosti (proměnit ani ty největší šance). Paradoxně naší "jedenáctky" soupeře přehrávaly, zatímco "desítky" byly viditelně horší než soupeř.  

Poděkování patří všem rodičům za fandění během celé podzimní sezóny a maminkám za kulinářský servis (je až s podivem, že kluci jsou i přesto stále tak hubení …)   

Další informace pro rodiče. Ve čtvrtek 25.10. v 17.30 proběhne schůzka s rodiči - účast alespoň jednoho rodiče nutná.  

Kdo ještě nezaplatil příspěvky, může tak co nejdříve učinit. 

Tréninky v pondělí 22.10. a ve čtvrtek 25.10. budou zatím na hřišti Slovanu od 16.00 do 18.00 ("dražba" zapomenutých věcí bude i nadále pokračovat).

Pak bude následovat týdenní volno a od listopadu budou tréninky probíhat v tělocvičnách a to takto (jiné volné termíny nebyly k dispozici): 

PONDĚLÍ od 17.00 do 18.30 - Gymnázium, STŘEDA od 15.30 do 17.30 - 2. ZŠ Palackého (Nová škola). První trénink v tělocvičně tedy bude v  pondělí 5.11. 2018. 

Trenéři Vladimír Dokoupil, Filip Trnka