^ nahoru

⚽ Mladší přípravka - informace na týden 15. - 21.10. !!!!!

 Výsledky turnaje v Lanškrouně (hráli jsme jako "B").

Turnaj jsme odehráli v sestavě: Ptáček T., Brziak, Stejskal, Jarmar, Klíč, Trnková, Ošťadnický, Stupka a dosáhli jsme tyto výsledky:

1. zápas: MT - Choceň 6 : 4 (branky: Ošťadnický 3, Stejskal, Trnková, vlastní). Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0 : 2. Poté se hráči probudili, soupeři se vyrovnali v rychlosti a v důrazu a začal se hrát vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro nás. Za tento zápas kluci zaslouží pochvalu.

2. zápas: MT - Lanškroun 7 : 4 (branky: Trnková 3, Ošťadnický, Stejskal 2, Jarmar). Díky našim chybám v obranné fázi se hrál dlouho vyrovnaný zápas. Ke konci druhého poločasu kluci zvýšili bojovnost, dali jsme tři branky a zápas otočili na naši stranu. Za bojovnost pochvala, ale umíme hrát mnohem lepší fotbal.

3. zápas: MT - Chrudim 4 : 3 (branky: Klíč 2, Stejskal, Jarmar). První půle se hrála v naší režii a zaslouženě jsme vedli 4 : 1. V druhé půli jako by brána soupeře byla zakletá - nedali jsme ani ty největší šance a po vlastních chybách jsme soupeři dovolili snížit. Zápas jsme sice vyhráli, ale chyběla tam větší fotbalová kvalita.

Po dlouhé době se nám podařilo vyhrát všechny tři zápasy a tak pochvala pro kluky a Theu je na místě, i když fotbal umíme hrát rozhodně lepší, než jsme v neděli předvedli. 

Další informace pro rodiče. Kdo ještě nezaplatil příspěvky, může tak co nejdříve učinit. 

Tréninky budou zatím na hřišti Slovanu v PO a ve CT od 16.00 do 18.00 ("dražba" zapomenutých věcí bude i nadále pokračovat).

Od listopadu budou tréninky probíhat v tělocvičnách a to takto (jiné volné termíny nebyly k dispozici): 

PONDĚLÍ od 17.00 do 18.30 - Gymnázium, STŘEDA od 15.30 do 17.30 - 2. ZŠ Palackého (Nová škola)

Další turnaj bude v NEDĚLI 21.10.2018 v Ústí nad Orlicí - sraz hráčů 7.30. Nominace: Budig, Stupka, Klíč, Brziak, Ošťadnický, Ptáček T. a A., Trnková, Jarmar.

Trenéři Vladimír Dokoupil, Filip Trnka