^ nahoru

⚽ Mladší přípravka - informace na týden 8. - 14.10. !!!!!

Výsledky turnaje v Moravské Třebové (hráli jsme jako "B").
 
Turnaj jsme odehráli v sestavě: Ptáček T., Ptáček A., Budig, Brziak, Stejskal, Jarmar, Klíč, Trnková, Ošťadnický, Stupka a dosáhli jsme tyto výsledky:
 
1. zápas MT - Polička 3 : 0 (branky: Stupka 2, Stejskal). Zasloužená výhra Slovanu. A kdyby kluci a Thea nebyli v koncovce zbytečně zbrklí, mohl být rozdíl ve skóre ještě vyšší, ale na kdyby se nehraje.    
2. zápas MT - Lanškroun 3 : 1 (branky: Trnková, Ošťadnický, Stejskal). Vyrovnaný zápas, na který se dalo koukat a měl svoji kvalitu. Za stavu 1 : 1 platilo známé "nedáš, dostaneš", naštěstí v náš prospěch. Chvíli poté přidal další gól Filip a zaslouženě jsme vyhráli.   
3.zápas MT - Vysoké Mýto 3 : 3 (branky: Brziak, Ošťadnický, Stupka). První půle se hrála v naší režii a zaslouženě jsme vedli 3 : 1. I ve druhé půli jsme byli lepší a předvedli několik pohledných akcí, ale koncovka byla žalostná. A když jsme soupeři vlastními chybami pomohli ke dvěma brankám, skončil zápas remízou. A v penaltovém rozstřelu jsme pak selhali úplně.

Celkově lze turnaj hodnotit pozitivně a za předvedenou hru zaslouží kluci pochvalu.
Další informace pro rodiče.

Tréninky od listopadu budou probíhat v tělocvičnách a to takto (jiné volné termíny nebyly k dispozici):
Pondělí 17.00 - 18.30, Gymnázium
Středa 15.30 - 17.30, 2. ZŠ Palackého 

Zatím však tréninky budou na hřišti Slovanu.

Tréninky: v PO a ve CT od 16.00 do 18.00 (ve CT po tréninku proběhne "dražba" zapomenutých věcí).

Další turnaj bude v NEDĚLI 14.10. 2018 v Lanškrouně - sraz hráčů 7.45. Nominace: Budig, Stupka, Klíč, Ošťadnický, Ptáček T. a A., Trnková, Jarmar, Stejskal, Brziak. 

Trenéři Vladimír Dokoupil, Filip Trnka