^ nahoru

⚽ Mladší přípravka - informace na týden 24. - 30.9. !!!!!

Výsledky turnaje v Hlinsku (hráli jsme jako "A").

Na turnaj jsme odjeli v sestavě: Ptáček T., Ptáček A., Budig, Brziak, Stejskal, Jarmar, Klíč, Trnková, Ošťadnický a dosáhli jsme tyto výsledky:

1. zápas MT - Polička 0 : 9. Po technické stránce jsme byli zcela rovnocenným soupeřem, ale soupeř nás jednoznačně "převálcoval" fyzicky. Naše "2011" nestačili na o rok starší soupeře a skóre v náš neprospěch narůstalo. Prostě tam, kde chybí rychlost a síla, snaha a technika nic nezmůže. 

2. zápas MT - Hlinsko 0 : 9. Kluci z Hlinska byli jednoznačně lepší. A to nejen fyzicky, ale i technicky. Kluci se snažili, bojovali, Štěpán v brance chytal výborně, ale na o rok fotbalově zkušenějšího soupeře to prostě nestačilo.  

3.zápas MT - Česká Třebová 2 : 3 (branky: Ošťadnický, Ptáček T.). Na konec přišel zápas, ve kterém jsme byli fotbalově lepší. Ale několik našich šancí jsme neproměnili a po rychlých kontra akcích soupeře jsme lacině inkasovali a odešli poraženi. Kluci v tomto zápase podali dobrý výkon a zaslouží pochvalu. Škoda jen, že zatím vždy podlehnou atmosféře zápasu a nejsou schopni předvést výkon a hru, jako na tréninku. 

Pochvalu za snahu a statečné výkony zaslouží všichni hráči. Za fandění a kulinářské zázemí zaslouží pochvalu všechny maminky a všichni tatínci.   

Další informace pro rodiče.  

Tréninky: v PO a ve CT od 16.00 do 18.00. 

Další turnaj bude v NEDĚLI 30.9. 2018 ve Svitavách - odjezd v 8.00 ze hřiště Slovanu. Nominace: Budig, Stupka, Klíč, Ošťadnický, Ptáček T. a A., Trnková, Jarmar, Stejskal, Brziak. 

Trenéři Vladimír Dokoupil, Filip Trnka