^ nahoru

⚽ Mladší přípravka - informace na týden 10. - 16.9. !!!!!

Výsledky turnaje v Lanškrouně.

1. zápas MT - Svitavy 1 : 10 (branka: Budig). Soupeř nás přehrál, i když ne tak jednoznačně, jak napovídá výsledek. Několik inkasovaných gólů bylo hodně laciných (na to, že Honza chytal svůj první velký zápas si však vedl velmi dobře) a několik našich velkých šancí neskončilo k překvapení všech brankou (na tom budeme muset hodně zapracovat). Na to, že v tomto složení hráli kluci a Thea spolu poprvé, byl náš výkon dobrý.  

2. zápas MT - Lanškroun 1 : 2 (branka: Budig). Zápas to byl vyrovnaný s naší mírnou převahou ve hře. Ale opět jsme doplatili na velice laciné inkasované branky a naši nepřesnou a nedůraznou koncovku. Nutno podotknout, že brankář soupeře podal velice dobrý výkon.

3.zápas MT - Polička 10 : 1 (Klíč 3, Ptáček A. 2, Stejskal 2, Ptáček T. 2, Ošťadnický 1). Zápas, ve kterém jsme jednoznačně nominovali. 

Další informace pro rodiče.  

Tréninky: v PO a ve CT od 16.00 do 18.00 (ve CT budou vybírány příspěvky a vyřízeno všechno papírování).

Další turnaj bude v NEDĚLI 16.9. 2018 v Ústí nad Orlicí - odjezd v 7.30 ze hřiště Slovanu. Nominace: Budig, Stupka, Klíč, Ošťadnický, Ptáček T. a A., Trnková, Jarmar, Stejskal, Brziak. 

Trenéři Vladimír Dokoupil, Filip Trnka