^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Všem fanouškům se hluboce omlouváme, ale počasí se proti nám spiklo. Hřiště je pod vodou, do toho začalo sněžit a jako bonus nám to všechno v noci zmrzne a vydrží to tak až do neděle, kdy se od 14:30 mělo hrát utkání krajského přeboru proti týmu TJ Sokol Dobříkov. V tom se prostě hrát nedá. O náhradním termínu intenzivně jednáme. Zmrzlá Moravská Třebová tak v neděli aspoň může na plné obrátky fandit hokejistům, kteří v České Třebové v případě vítězství opanují krajskou hokejovou ligu. Držíme palce, aby to dopadlo.

Vynikající výkony a příkladná reprezentace oddílu SKP Slovan Moravská Třebová katapultovala Pavla Lexmana, Tomáše Staňka a Romana Cápala mezi nominanty na vítěze ankety o Sportovce města Moravská Třebová za rok 2017. Nominace proměníme ve vítězství hlasováním a nejjednodušším způsobem, jak to udělat, je využít online formulář v odkazu, kde pod seznamem nominovaných naleznete hlasovací formulář. Hlasovat můžete do 31. března 2018. 
http://www.moravskatrebova.cz/cs/mesto/neautorizovat/sportovec-roku-mesta-moravska-trebova-2017.html

Nominační listina do 22. ročníku ankety je dostupná také v březnovém vydání Moravskotřebovského zpravodaje, jehož součástí je anketní lístek s dalšími pokyny pro hlasování.

Mladší přípravka -Nominace na turnaj 24.9.2017 Ústí nad Orlicí

Ml.přípravka - nominace na turnaj 24.9.2017 Ústí nad Orlicí  

Nominace : Mach Josef, Mlčoch Lukáš, Navrátil Adam, Maňas Jan, Zobač Jan, Chládek Jonáš, Cápal Tomáš, Prucek Tomáš, Budig Štěpán 

Kdo z vážných důvodů nemůže,volat trenéry - Sýkorová (737 350 397) 

Všichni budou mít termo !!! 

Odjezd 7:30 od zadní brány SKP- jede autobus .

Návrat cca 14:00