^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY 

Sezóna 2017/2018 končí. Děkujeme všem trenérům, funkcionářům, rodičům, podporovatelům, sponzorům a hráčům, počínaje školičkou, přes přípravky, žáky, dorost a mužstva mužů, za vzornou reprezentaci oddílu SKP Slovan Moravská Třebová. Sezóna, v níž A mužstvo naplnilo předsezónní cíle a skončilo v krajském přeboru na 5. místě. B mužstvo vcelku s přehledem udrželo I.B třídu, dorost si prošel očistcem, největší zápřah mají za sebou tři žákovské týmy a přípravky máme jedny z nejlepších v regionu. Absolutorium si zaslouží starší žáci, kteří se ve své kategorii stali krajskými přeborníky (a to ještě ve finále poháru smolně padli až ve finále) a přírodní zákony popírající C mužstvo mužů, které si ze třetího místa vybojovalo postup do okresního přeboru.

Fotka uživatele SKP Slovan Moravská Třebová. 
Foto: Starší žáci - krajští přeborníci
Petr Matoušek

Mladší přípravka - informace

Informace pro jarní část sezóny.

Tréninky na fotbalovém stadionu začnou od pondělí 3.4.2017.

Tréninky budou v pondělí a ve čtvrtek 16.00 - 17.45 (bude upřesněno). Kluci budou mít sebou všechny věci na fotbal (kopačky, dres, trenýrky, štulpny, chrániče, případně mikinu nebo šustku). Dále budou mít sebou věci na převlečení a věci na provedení hygieny po tréninku.

V pondělí 3.4.2017 v 17.30 proběhne krátká informativní schůzka s rodiči - účast nutná. Bude provedena platba oddílových příspěvků (800 Kč) a proti zaplacení pak bude proveden výdej fotbalového materiálu.  

za trenéry Vladimír Dokoupil