^ nahoru

Turnaj mladší přípravky - Městečko Trnávka, 15.1.2017

⚽️⚽️ Turnaj mladších přípravek 15.1.2017 v Městečku Trnávka

V neděli 15.1.2017 jsme se zúčastnili prvního halového trunaje v roce 2017 v Městečku Trnávka za účasti mužstev : Moravská Třebová, Velké Opatovice, Boskovice, Mohelnice, Svitavy.

S ohledem na chřipkovou epidemii jsme postavili do turnaje pouze jedno mužstvo (2008 + 2009), místo plánovaných dvou.

Za SKP Slovan Moravská Třebová nastoupili: O.Sotolář (2008), D.Vavřín (2008), T.Křivánek (2008), D.Bílek (2008), J.Zobač (2009, J.Maňas (2009), J.Mach(2009), J.Chládek (2009), L.Mlčoch(2008) - trenéři V. Dokoupil + J. Vavřín

Dosáhli jsme těchto výsledků: M.T.   -   Jevíčko   3 : 0                     

                                                M.T.   -   Boskovice   3 : 3        

                                                M.T.   -   Svitavy   3 : 0 

                                                M.T.   -   Mohelnice   7 : 4 

Nemá smysl se zde rozepisovat k jednotlivým zápasům, všichni kdo se turnaje zúčastnili,si mohli sami udělat zhodnocení. Díky lepšímu celkovému skóre se domácí tým SKP Slovan M.T. umístil na 1. místě - gratulace. Snahu předvedli všichni kluci, ale nad ostatní svým výkonem vynikli Ondra, Dominik, Tomáš a brankáři David s Honzou pochytali co měli.

Trenéři jednotlivých týmů vybrali nejlepší jednotlivce a to:

Nejlepší hráč: Samuel Linhart - Mohelnice

Nejlepší brankář: Matyáš Švendt - Svitavy 

Nejlepší střelec: Ondřej Sotolář - SKP Slovan Moravská Třebová

Závěrem bych chtěl poděkovat za krásnou fotbalovou atmosféru rodičům a fanouškům, skvělou a bezchybnou organizaci celého turnaje v podání R. Škrabala,za perfektní práci a příjemné úsměvy maminkám v šenku  (Vavřínová, Křečková, Křivánková), rozhodčímu J.Křečkovi a S. Neubauerovi za super bezchybný výkon, skvělý zvěřinový gulášek a všem ostaním, kteří se podíleli na organiazaci obou víkedových turnajů.

Velké poděkování patří trenérům a rodičům svitavských kluků. Po jejich upozornění se umístili místo na třetí příčce na čtvrté a byli bez poháru / špatný součet branek/ stane se, ale tento počinek je hodný pochvaly Fair play, a hráči Svitav budou dodatečně odměněni malou pozorností. Chlapi díky, klobouk dolů. Děkujeme!!

Organizační tým.