^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Všem fanouškům se hluboce omlouváme, ale počasí se proti nám spiklo. Hřiště je pod vodou, do toho začalo sněžit a jako bonus nám to všechno v noci zmrzne a vydrží to tak až do neděle, kdy se od 14:30 mělo hrát utkání krajského přeboru proti týmu TJ Sokol Dobříkov. V tom se prostě hrát nedá. O náhradním termínu intenzivně jednáme. Zmrzlá Moravská Třebová tak v neděli aspoň může na plné obrátky fandit hokejistům, kteří v České Třebové v případě vítězství opanují krajskou hokejovou ligu. Držíme palce, aby to dopadlo.

Vynikající výkony a příkladná reprezentace oddílu SKP Slovan Moravská Třebová katapultovala Pavla Lexmana, Tomáše Staňka a Romana Cápala mezi nominanty na vítěze ankety o Sportovce města Moravská Třebová za rok 2017. Nominace proměníme ve vítězství hlasováním a nejjednodušším způsobem, jak to udělat, je využít online formulář v odkazu, kde pod seznamem nominovaných naleznete hlasovací formulář. Hlasovat můžete do 31. března 2018. 
http://www.moravskatrebova.cz/cs/mesto/neautorizovat/sportovec-roku-mesta-moravska-trebova-2017.html

Nominační listina do 22. ročníku ankety je dostupná také v březnovém vydání Moravskotřebovského zpravodaje, jehož součástí je anketní lístek s dalšími pokyny pro hlasování.

Polička - 9. kolo krajského přeboru mužů

POLIČKA-SLOVAN SKP 2:1 (0:1)

Kamisch-Štaffa,Novák,Strouhal,Strnad-Konečný,Marák(73.Nováček),Staněk,Vančura,Válek,Okrouhlý

Roz-Klír(Mrkvička,Lukášek)Střely:12:8-na bránu:7:6-rohy:5:6-ŽK:2:1(Navrátil,Netolický-Okrouhlý)

Slovan začal utkání rozpačitě.Hned v úvodu jeho hráči zbytečně chybovali.Ve 3.po kiksu Strnada postupoval na bránu M.Mbah.Kamisch rychlým vyběhnutím zachránil.Chvíli na to otálel z přihrávkou Novák.Navrátil volil v dobrém postavení centr a dobrá pozice vyšuměla do ztracena.V 6.Strouhal zahrával trestný kop z poloviny hřiště,posunul balon Kamischovi.Následoval dlouhý pas,který výborně zalepil Válek,přiťukl Okrouhlému,ten poslal skvělý balon do "kapsy" před bránu.Tam si naběhl Konečný a halfvolejem trefil přesně-0:1.9.Okrouhlý poslal do sprintu Konečného,tomu atak zmařil skluzem Netolický.Pak hosté překvapivě vyklidili pole.Ke slovu se dostávali častěji domácí.24.Navrátil chytrou uličkou poslal před Kamische M.Mbaha.Kamisch čaroval a nájezd zlikvidoval.39.Táhlá jedovka hostujícího Strnada proletěla vedle tyče do autu.44.Propad Slovanu na levé straně Awuku z úhlu postupoval na Kamische.V duelu opět byl vítězem strážce branky hostů.

V úvodu druhé půle,nezachytili hosté Pazderovu přihrávku za obranu,Strnad na hranici pokutového území podkopl M.Mbaha-faul.Domácí se připravovali zahrávat trestný kop,ale rozhodčí ukázal na bílý bod,vzdálený jedenáct metrů od brány!Penaltu Awuku proměnil-1:1.Slovan po vyrovnání konečně zabral.Hrálo se převážně na polovině Poličky.Přicházely i šance.52.Závar před bránou domácích po rohu,střelu Strouhala z hranice šestnáctky, Slaný vytáhl.55.Trestný kop Válka zprava,po zákroku Slaného balon poskakoval po břevně,odrazil se ke Strnadovi,jehož střelu srazil z brankové čáry obránce na rohový kop. 57.Nespěšný střelou z úhlu ,vyzkoušel pozornost Kamische.65.Awuku střílel obstřelem vedle brány.69.Vančura uvolnil Konečného,na centr si naběhl Marák a Slaný vykouzlil parádní zákrok a střelu ze sedmi metrů vyrazil.Odražený balon napálil Vančura.Trefil však s tečí Slaného tyč.71.Slaný byl na místě i po střele Vančury z dvaceti metrů.Pak jakoby týmy čekaly na penalty.Ale v 88.prohráli hosté souboj ve středovém kruhu,míče se zmocnil Nespěšný,proběhl mezi obránci a střelou na první tyč překvapil Kamische-2:1. 

Bilance Slovan-Polička-37 utkání-14-9-14(41:40)+jeden pen.rozstřel pro Poličku. Zdeněk Konečný 27 gól za A tým