^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Všem fanouškům se hluboce omlouváme, ale počasí se proti nám spiklo. Hřiště je pod vodou, do toho začalo sněžit a jako bonus nám to všechno v noci zmrzne a vydrží to tak až do neděle, kdy se od 14:30 mělo hrát utkání krajského přeboru proti týmu TJ Sokol Dobříkov. V tom se prostě hrát nedá. O náhradním termínu intenzivně jednáme. Zmrzlá Moravská Třebová tak v neděli aspoň může na plné obrátky fandit hokejistům, kteří v České Třebové v případě vítězství opanují krajskou hokejovou ligu. Držíme palce, aby to dopadlo.

Vynikající výkony a příkladná reprezentace oddílu SKP Slovan Moravská Třebová katapultovala Pavla Lexmana, Tomáše Staňka a Romana Cápala mezi nominanty na vítěze ankety o Sportovce města Moravská Třebová za rok 2017. Nominace proměníme ve vítězství hlasováním a nejjednodušším způsobem, jak to udělat, je využít online formulář v odkazu, kde pod seznamem nominovaných naleznete hlasovací formulář. Hlasovat můžete do 31. března 2018. 
http://www.moravskatrebova.cz/cs/mesto/neautorizovat/sportovec-roku-mesta-moravska-trebova-2017.html

Nominační listina do 22. ročníku ankety je dostupná také v březnovém vydání Moravskotřebovského zpravodaje, jehož součástí je anketní lístek s dalšími pokyny pro hlasování.

Třemošnice - 5. kolo krajského přeboru mužů

SLOVAN SKP-TŘEMOŠNICE 1:1(0:0)pk 2:4

Kamisch-Štaffa(72.Sommer)Strouhal,Novák,Strnad-Konečný,Vančura,Marák,Válek,Okrouhlý,Polák

Roz:Jansa(HořínekmKovář)SNB:5:7(za domácí hodně slabé,hosté jedovky)Stř.mimo:6:5-Rohy:2:5-ŽK:2:2(M.Vančura,Sommer)

Třemošnice, podle expertů jeden z favoritů soutěže,po čtyřek kolech je až na patnáctém  místě tabulky.Průběh utkání tomu neodpovídal.Úvod utkání se převážně odehrával mezi šestnáctkami.10.Novák našel centrem dobře postaveného Poláka,jehož unáhlené zakončení přes golmana Šimona se do branky nevešlo.16.Po chybě domácího Vančury se na levé straně pokutového území dostal ke střele M.Šindelář.Kamisch jeho tvrdou střelu v pádu vyrazil.29.Po autovém vhazování  letí další rána na bránu domácích,tentokrát z kopačky Šebka.Kamisch vyrazil nad břevno.Domácí byli bezzubí,hosté si vypracovali další šanci ve 40.Šebek a J.Vančura se ťukesem dostali za obranu Slovanu,Kamisch rychlým výběhem atak likviduje.

Druhá půle začala pološancí Poláka v 53.Ten se dostal na hranici pokutového území k balonu,střela s rychlostí splašeného slimáka se došourala kolem tyče do autu.Domácí ostré kraje nebyly tentokráte nabroušeny,střed pole měli pod kontrolou hostující Vančurové,Šindelářové a Šebek.61.Další šanci třemošnických zastavil Kamisch pádem pod nohy J.Vančury.64.Šebek proběhl kolem čáry pokutového území,přihrál P.Šindelářovi-0:1.70.Konečný vnikl po pravé straně do šestnáctky,přihrál Okrouhlému,jemuž se střela příliš nepovedla.Balon se dostal k Polákovi a ten prázdnou bránu neminul-1:1.75.Kiks Strnada mohl potrestat P.Šindelář,mířil však hodně vysoko.76.Konečně slibná akce domácích.Polák prostrčil balon mezi obránci v pokutovém území M.Vančurovi.Toho snad faulovala gravitace.Místo zakončení chtěl vymodlit pentli.Škoda,možnost se situací naložit lépe,tu byla.Zbytek se odehrál v poklidu a na světě byl potřetí v sezoně výsledek 1:1 a penalty.První se dostali ke slovu hosté.P.Šindelář 0:1.Strouhal je již delší dobu v této činnosti neomylný a proměnil s jistotou-1.1.Poté proběhl souboj golmanů.Hostující Šimon překonal Kamische s odřenýma ušima,když domácí brankář střelu téměř vyrazil-1:2.Novák bez problémů 2:2.Hostující Mocanu a M.Šindelář byli úspěšní,hráči Slovanu Okrouhlý a M.Vančura vysokými střelami donutili ptactvo k předčasnému odletu na jih2:4.Slovan-to je Robin Hood letošní soutěže-nějaké body přenechavá týmům z posledních míst tabulky.

Bilance:Slovan-Třemošnice 9utkání-4-3-2(14:12)penaltové roztřely 2:1.Robin Polák 15.gól za Slovan A.Celkem za A,B 84.