^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Všem fanouškům se hluboce omlouváme, ale počasí se proti nám spiklo. Hřiště je pod vodou, do toho začalo sněžit a jako bonus nám to všechno v noci zmrzne a vydrží to tak až do neděle, kdy se od 14:30 mělo hrát utkání krajského přeboru proti týmu TJ Sokol Dobříkov. V tom se prostě hrát nedá. O náhradním termínu intenzivně jednáme. Zmrzlá Moravská Třebová tak v neděli aspoň může na plné obrátky fandit hokejistům, kteří v České Třebové v případě vítězství opanují krajskou hokejovou ligu. Držíme palce, aby to dopadlo.

Vynikající výkony a příkladná reprezentace oddílu SKP Slovan Moravská Třebová katapultovala Pavla Lexmana, Tomáše Staňka a Romana Cápala mezi nominanty na vítěze ankety o Sportovce města Moravská Třebová za rok 2017. Nominace proměníme ve vítězství hlasováním a nejjednodušším způsobem, jak to udělat, je využít online formulář v odkazu, kde pod seznamem nominovaných naleznete hlasovací formulář. Hlasovat můžete do 31. března 2018. 
http://www.moravskatrebova.cz/cs/mesto/neautorizovat/sportovec-roku-mesta-moravska-trebova-2017.html

Nominační listina do 22. ročníku ankety je dostupná také v březnovém vydání Moravskotřebovského zpravodaje, jehož součástí je anketní lístek s dalšími pokyny pro hlasování.

Heřmanův Městec - 4. kolo krajského přeboru mužů

HEŘ.MĚSTEC-SLOVAN SKP 0:2(0:1)

Kamisch-Štaffa,Strouhal,Novák,Strnad-Konečný,Marák,Staněk,Válek(84.Polák)Vančura(89.Bubela)Okrouhlý

Roz:Mrkvička(Klír,Papáček)-Střely na bránu:5:5(1:4)mimo:5:4(3:3)-Rohy:4:1(2:1)ŽK:2:3(Marák,Staněk,Polák)

Hra se v úvodu odvíjela většinou ve středu pole.V 6.min.se dostal za obranu hostů Netušil,slabá střela končí vedle brány.10.Válkův centr od postranní čáry,balon se od Vančury odrazil vedle  tyče do autu.12.Vančura prodloužil Válkovi,jeho střela nad bránu.17.Atak domácích po levé straně,centr Salfického se prošel podél brankové čáry,u tyče ho domácí hráči nedokázali dopravit do sítě. Kamisch v leže rukou stačil balon vytěsnit..26.trestný kop domácích,na míč si naběhl Netušil,střela z úhlu míjí pravou tyč.Závěr poločasu byl v režii Slovanu.28.Válek pronikl podél postranní čáry,na přízemní centr Vančura nedosáhl,slabou střelu Konečného golman Ždánský chytil.34.Konečný peláší zprava sám na bránu,střela se mu moc nepovedla,slabá teč obránce,rohový kop.35.Na Vančurův roh si naběhl Strouhal,v pádu hlavičkuje před bránu, na zadní tyči číhal Strnad-0:1.39.Okrouhlý prodloužil do běhu Vančurovi,tomu zakončení moc nevyšlo.Do druhého dějství vstoupil Slovan lépe než domácí.49.Marák prostrčil balon  mezi obránce Vančurovi,tomu zakončení nevyšlo,jak by chtěl.55.Strnadův nákop našel v nedbalkách dva domácí obránce,hbitý Vančura uklidil balon do sítě-0:2.Po hodině hry domácí,jakoby politi živou vodou,zatlačili hosty na jejich polovinu a přicházely i šance.60.Salfický se ocitl za obranou Slovanu,z úhlu trefil dobře vyběhnutého Kamische.67.Domácí hrozí po své levé straně,Hlaváč trefil tyč,s gólovou dorážkou Macha z deseti metrů si zázračně poradil Kamisch."Skokem do tmy" tvrdou ránu vyrazil. Závěr zápasu si Slovan pohlídal a uhájil čisté konto a hlavně tři body putovaly tam,kam měly.200 diváků.

Bilance-Slovan SKP-Heř.Městec 15 zápasů-7-4-4(34:21)-Vančura 29 gól za Slovan,Strnadova trefa byla pátá.Slovan po 4.kole drží čtvrtou pozici-10 bodů.