Polička - 26. kolo krajského přeboru mužů

POLIČKA-SLOVAN SKP3:1(1:1)

Kamisch-Stanšk,Strouhal,Novák,Strnad-Štaffa(46.Šrom)Sedláček,Vančura,Spálenský-Polák(64.Sedlák)Žouželka(76.Špaček)
Hořínek(Krajčí,Langer)-střely na bránu:10:3-Rohy:2:7-ŽK:1:1(Navrátil-Vančura)

9.Mbah si pohrál s míčem,časovanou přihrávkou oslovil Ji.Mužíka,který střelou k tyči otevřel skore-1:0.12.Hostující Polák zabojoval v pokutovém území,v sedě příhrál Sedláčkovi a ten střelou z dvanácti metrů vyrovnal.16.Kamisch dobrým zákrokem drží remizu.Po vyrovnávací brance hraje na hřišti Slovan prim.Přesnými přihrávkami,často z jedničky,domácím takřka nepůjčí balon.K úplné spokojenosti chyběla častější střelba.18.Žouželkův centr zakončil z blízka hlavičkou Vančura.Domácí golman Slaný vytasil zákrok zápasu a vyrazil míč na rohový kop.33.Roh Strnada olizoval břevno domácí brány,ale hostující hráči nedokázali kulatinu dotlačit do sítě.45+1.Domácí Navrátil trefil střelou z dálky spojnici tyče s břevnem.
Druhá půle ze strany Slovanu,to byla hrůza.To tam bylo nadšení a elán z prvního poločasu.Pokažené přihrávky,špatné obsazování hráčů a domácí měli více ze hry.49.Kamisch vyrazil ránu Navrátila ze sedmnácti metrů,dorážka Ji.Mužíka letěla vysoko nad.58.Další střela domácích,v pokutovém území se balon odrazil od ruky jednoho z domácích,dorážka Ji.Mužíka-2:1.Sudí ruku neviděli.78.Poličský Vondra zahodil tutovku nedůrazným zakončením.86.Po špatné rozehrávce třebovských situace tři na jednoho v podání domácích.Kamisch zázračně vyráží střelu nohou,zakončení se pak Netolickému nepovedlo.87.Další hrubka Slovanu.Andrle proběhl středem hřiště a nájezd na golmana zakončil přesně-3:1.

Bilance Slovan SKP-Polička 36utkání-14-9-13(40:38).M.Sedláček 23.gól za A-Slovanu,šestý v sezoně