FK Přelouč - 17. kolo krajského přeboru mužů

FK Přelouč - SKP Slovan Moravská Třebová 2:1 (1:1)

Kamisch - Štaffa, Huryta, Murin, Švanda - Polák, Staněk, Sedláček, Strnad - Spálenský (65. Mikšánek), Šrom (87. Špaček). Roz. Suchomel (Svědiroh, Šrol) - ŽK: 3:2 (Štaffa, Murin)

Střely: 8:7 - Střely na bránu: 5:4 - Rohy: 1:4

Slovan nastoupil bez tří stabilních článků sestavy (Strouhal, Šatník, Novák), Vančura s nedoléčeným zraněním jen
na lavičce náhradníků. Stadion v Přelouči se nachází v rekonstrukci, tak se hrálo na náhradním drnovitém hřišti menších rozměrů. Svatý Petr poslal na zem dešťové přeháňky a silný vítr. V těchto podmínkách byl divák ochuzen
o krásné fotbalové akce. Hra byla oboustranně neurovnaná. V 5.min.posoudil rozhodčí souboj u půlicí čáry ve pros-
pěch domácích. Dlouhý nákop napříč šestnáctkou, centr zprava na zadní tyč a zcela nekrytý Řezníček otevřel skore -
1:0. Slovan hrál první půli po větru. Dlouhé pasy však odvál silný vítr do autu. Až ve 20. Strnad prostrčil balon za obranu
domácích Šromovi, který trefil rychle vyběhnutého golmana Konvalinu, odražený míč pak téměř z nulového úhlu poslal Šrom obloukem do sítě - 1:1.
Druhý poločas měl stejný scénář. Hodně osobních soubojů, ne vždy správně oceněných arbitry. V 58. Strnad poslal do
 šance Poláka. Ten místo zakončení předvedl nad balonem odzemek a bylo po šanci. O minutu později odpověděli domácí. Na centr z pravé strany si naběhl na zadní tyči Kmoníček a ze tří metrů poslal Přelouč do vedení. Oba góly domácích po podobných situacích. Poslední půlhodina se hrála bez šancí, bez střelby. Slovan Konvalinu neohrozil ani jednou, Přelouč protáhla Kamische dvakrát.

Bilance soupeřů po utkání: 18 zápasů 9 -1 - 8, skóre 38:24 z pohledu Slovanu. Šrom vstřelil 10 gól za A tým Slovanu v kariéře.