Na Ústí prostě umíme - znovu za tři body

Moravská Třebová - Ústí nad Orlicí 4:0 (3:0)

Branky: 3. Macek Tomáš, 22.a 57. Mikšánek Patrik, 44. Sedlák Jiří

Sestava M.T. :  Schreiber - Štaffa M.(60.Buček),Schütz, Frisch, Krummer (15.Štrajt),  Kovář (80.Kudyn Zd.), Macek, Kolář, Mikšánek D., Mikšánek P., Sedlák - připraven byl ještě žák Smékal

V předvečer utkání se podařilo získat do obrany Jirku Frische, který nahradil na místě stopera Pavla Neumanna. Sestava mužstva byla trenérem určena už v pátek s tím, že proti tomuto těžkému soupeři budeme hrát na dvě věže – Sedláka a P.Mikšánka.  Našim dorostencům se vydařil náramně vstup do utkání, když se už v úvodu utkání gólově prosadil Tomáš Macek, na něhož navázal v 22.minutě i Patrik Mikšánek. Navíc se podařilo přečkat šance dorostenců Ústí a v závěru 1.poločasu po střele Sedláka ještě zvýšit své vedení na 3:0.  Před zástupcem trénera Jardou Čadkem byl poločasový úkol nenechat usnout hráče na vavřínech. A to se vzhledem k čistému kontu našeho brankáře a přidání ještě jednoho gólu vcelku podařilo.

Slovo trenéra : byť jsme měli téměř celé utkání pod kontrolou, nemůžeme být spokojeni s produktivitou našeho celku. Co je nám platné velké množství šancí, když je jako na běžícím páse v každém utkání zahazujeme (Mikšánek P., Sedlák, Kolář, dnes Kudyn,).  V soutěži nás čekají ještě těžcí soupeři,  s propracovanými obrannými systémy, kdy nás každá neproměněná šance může stát zisk bodů.