Výsledek horší než předvedená hra

Holice - SKP Slovan 6:1 (2:0) branka : Kolář

Sestava: Schreiber-Štaffa M.,Schutz, Neumann,Krummer,Macek,Mikšánek P., Kolář, Mikšánek D.,Kovář (60.Bambušek),Sedlák - připraven byl Ebert

Slovo trenéra: Ačkoliv to bude znít divně, tak s  výkonem týmu jsem až na vyjímky spokojen. Pokud by rozhodčí byli roboti a nechybovali by, tak by byl poločas 0:0 resp. by zastavili obě akce z kterých padl gól, protože se jednalo o offsidové pozice. Kdyby to bylo pořád 0:0, tak bylo o co hrát a bylo by to o prvním gólu. Bohužel jsme, ale půlku tekli 2:0, tak jsme hru museli hodně otevřít, abychom se prosadili, z čehož pramenila velká hrubice a poté "oprávněná" ČK pro Neumanna, přičemž absolutně nesouhlasím s popisem zákroku, jak je uvedený v zápise Červená karta během zápasu, Surová hra, ČK 47,min, hráč hostí Neumann Pavel, - surová hra - úmyslné podražení soupeře ze zadu v nepřerušené hře bez snahy hrát míčem. Událost se stala ve vzdálenosti cca 28. metrů od branky hostujícího mužstva. Hráč od obdržení ČK odešel ihned a bez protestů ze hřiště.  Prostě každý ten fotbal vidí jinak. Poté jsme ještě něco zkusili se zápasem udělat, ale nebylo nám přáno, i když šance jsme si vytvořili a tak nakonec odjíždíme s debaklem. Jsem hodně naštvaný, protože domácí byli proti nám vyspělejší, fyzicky silnější a i šancí měli dost a dost, ale kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby se nestalo, to co se stalo a první gól by se podařil vstřelit nám. Proti týmu Holic, který proti nám ve středu nastoupil bylo poločasové dvougólové manko příliš velké, ale i přesto jsem pořád věřil, že by to kluci mohli nějak otočit, ale bohužel. Nezbývá než pogratulovat soupeři k výhře. Z našich hráčů bych vyzdvihl výkon brankáře Schreibera a obou krajních beků Štaffy a Krummera.Tak někdy příště. Jen pro upřesnění hráč Ebert nehrál, protože nebyl zdravotně fit, tak aby se někdo nedivil, že hrajeme venku, tečeme v 70. 4:0 a on ani nevystřídá.