V Chocni stejně jako na jaře

FK Agria Choceň - SKP SLOVAN 1:1 (0:1) na penalty 3:4

branky: Nováček, penalty proměnili: Nováček,Ševčík, Koucký a Bubák, Dokoupil trefil pouze břevno

Sestava: Schreiber- Škranc (70. Koucký),Ševčík,Mikšánek,Smékal,Dokoupil,Macek,Bubák,Sommer,Vlk (60.Štaffa),Nováček - připraveni byli Dvořák a Bouček

Slovo trenéra: V Chocni jsme nenavázali na výkon z domácího utkání, což nás stálo 3 body. Domácí vědomi si naší předešlé vysoké výhry do utkání vstoupili koncentrovaně a více nabuzeni než my. Špatně jsme se vypořádali s nasazením, bojovností a v neposlední řadě rovněž fotbalovou kvalitou domácích.I přesto jsme první poločas vyhráli 1:0 po akci Sommera a zakončení Nováčka. O poločase jsme si v kabině něco řekli, bohužel opak byl pravdou a my v 5. minutě druhého poločasu inkasujeme vyrovnávací branku. Názory se různí, ale můj názor je ofsajd. Nadále se hrálo velmi bojovné utkání, které již žádné další branky nepřineslo. Následoval penaltový rozstřel, který jsme lépe zvládli my. Jsem rád jak kluci k penaltám přistoupili. Z Chocně si odvážíme o bodík více, než domácí. Tento jsme si určitě zasloužili, ale s takovýmto výkonem nemůžeme počítat s úspěchem v dalším venkovním zápase na horké půdě ve Svitavách.

Následující program je hodně nabitý: ve středu od 14.00 hod. ve Svitavách a v sobotu od 17.00 hod. přivítáme doma hosty z Jablonného, tak všichni věříme, že na domácí zápas nás přijde povzbudit co nejvýše fanoušků. Taky bych tímto apeloval na rodiče a kamarády, aby se přišli na své odrostlé ratolesti podívat, protože ti kluci to vnímají, jestli hrají před prázdnými ochozy, nebo tam ně kouká táta, máma, děda, nebo kámoš a úplně jinak se hraje. Děkuji a těšíme se na vás a budeme se snažit našim výkonem potěšit Vaše fotbalová srdíčka.