třetí přátelák

SKP SLOVAN - HFK olomouc U17 3:5 (1:0)

branky: vlastní, 2x Nováček

Sestava: Schreiber,Koucký, Frisch,Ševčík,Vlk,Dokoupil,Macek,Bubák,Sommer,Štaffa,Nováček,Bouček,Škranc

Třetí přátelské utkání jsme odehráli doma proti hráčům r. 1998 týmu HFK Olomouc. Odehráli jsme kvalitní přípravné utkání, které nám opět o všelicčems napovědělo. První poločas byl hraný ve velkém tempu a díky nepřesné mušce hostů a výborným zákrokům našeho brankáře jsme tento vyhráli 1:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili rovněž aktivně a postupně navýšili vedení na 3:0. Od 70. minuty převzali otěže zápasů hosté a otočili skóre zápasu na konečných 5:3. Musím konstatovat, že při vší úctě k soupeři, k vývoji hry a zejména skóre, jsme utkání měli v každém případě dovézt do vítězného konce, nebo alespoň remízy. Na hřišti mi v závěru zápasu chybělo více srdíčka, více sebeobětování, více bojovnosti, zarputilosti a vůle po vítězství. Sečteno podtrženo, za takovýto přípravák s takovýmto soupeřem musíme být rádi a jsem přesvědčen, že nás tento zápas posunul zase o stupíneček výše.