Dorost U -19 , Vysoké Mýto - SKP Slovan

V neděli jsme odehráli druhé mistrovské utkání s celkem Vysokého Mýta.

První poločas jsme začali tak jak jsme dohráli první utkání s Přeloučí.... Bez pohybu, bez důrazu... i když v kabině před zápasem si tyto věci ujasňujeme...Hráči z Mýta byli pohyblivější, důraznější , někteří naši hráči místy vypadali jako kuželky..., tak lehce je soupeř obcházel.. V  deváté minutě prohráváme 1:0 a nikdo z našich hráčů neumí tým vyhecovat, aby se ráz utkání změnil. Poločas prohráváme 3:0, kdy všechny góly padly do prázdné brány. Měníme rozestavení... A to ještě Tonda tři gólovky lapil. Jedinou světlou vyjímkou první půle byla výstavní trefa Jirky z 25-ti metrů, ale bohužel zatřásla jen břevnem.

Druhá půle začíná z naší strany o poznání jinak. Začínáme se se soupeřem v některých činnostech vyrovnávat. Smolný zápas odehrál Mára, kdy po vystřídání rozvlnil síť naší brány a v 88. minutě vyrobil hloupou penaltu.  Ale tohle nám utkání v žádném případě neprohrálo. V 77. minutě snižujeme Robinem  z penalty, po faulu na Jirku  na 4:1.

Utkání končí 5:1 pro domácí a musím říct, že zaslouženě.

Z našich hráčů musím vyzvednout výkon Tondy, i když dostal pět gólů, tak ani za jeden nemohl a další tutovky vychytal.