Dorost U-19 * SKP Slovan - Přelouč

Ve středu jsme odehráli sobotní odložené mistrovské utkání s celkem Přelouče.

V prvním poločase jsme soupeře celkem jasně přehrávali a soupeře nepustili do žádných vyložených akcí. Poločas vyhráváme 3:0.

Ve druhém poločase byli kluci z Přelouče jako polití živou vodou. I když jsem o poločase kluky nabádal, že už soupeř nemá co ztratit, a že na nás vlítne, tak jsme hráli až moc profesorsky. Za stavu 5:1 jsme měli snad tři 1000% tutovky...pak jsme vyklidili pole a přestali ůplně hrát a tím jsme prosadili soupeře na koně. 5:2 po chybě obrany, 5:3 opět po nesmyslné chybě 5:3. Je pravda, že jsme mělii další gólovky, ale vše jsme špatně řešili...V poslední minutě máme štěstí, když utěšenou ranou z 25 metrů nastřeluje soupeř bŕevno... Druhou půli jsme odehráli hrozně a kluci z Přelouče potvrdili, že to bude pro další mužstva velice těžký soupeř. Za zmínku stojí výborný výkon brankáře hostí, kdy zneškodnil jenom Jirkovi tři tutovky...