Dorost U19 - Letohrad : SKP Slovan

ELetohrad - SKP Slovan 4:1 / 0:0/

Za deštivého počasí jsme podnikli cestu k závěrečnému venkovnímu utkání do Letohradu .

Odjeli jsme bez brankáře, takže do brány musel Honza a při neúčasti dalšího obránce Havrana se nám skoro celá standartní obraná čtveřice rozpadla.

První poločas byl plný nepřesností z obou stran.  Měli jsme dvě loženky, v první Jirka trefil z velkého vápna tyč a ve druhé, tváří tvář brankáři po samostatném úniku řešil situaci špatně a nadvakrát do brány míč nedostal. Kluci z Letohradu žádnou vyloženou šanci neměli.

Poločas končí 0:0.

Do druhé půle jdeme aktivně a v 59.minutě se ujímáme vedení 1:0, kdy Mára pěknou střelou dává vedoucí branku. Bohužel pak přichází to co jsem dlouho ve fotbale neviděl. Během dvou minut si sřřílíme dvě vlastní branky. Z našeho vedení je 1:2.... Deset minut před koncem uvažujeme o posílení útoku na tři, bohužel než se mi podařilo myšlenku předat hráčům špatně ŕešíme obrannou situaci a soupeř dává v 79. minutě na 3:1. A aby toho nebylo málo ihned z rozehry a ztrátě míče inkasujeme v 80. minutě další branku 4:1. Dvě dvouminutové fáze utkání rozhodly. Bohužel pro nás. Tímto končí naše desetizápasová porce utkání v řadě, kdy jsme nepoznali hořkost porážky. Každá série jednou končí a míč je kulatý. Za druhou půli jsme si toto utkání prohráli sami. Po druhé obdržené brance byl soupeř herně lepší a po zásluze vyhrál.

V sobotu sehrajeme poslední utkání podzimu proti celku z Ústí nad Orlicí.

Branka: Marek Sotolář