Dorost U-19 , SKP Slovan : Chrudim B

Dorost U-19 , SKP Slovan - Chrudim

V neděli jsme odehráli další mistrovské utkání s Chrudimí

Utkání se hrálo na hřišti č. 2, které nám moc svoji velikostí moc nevyhovuje, ale pro oba aktéry to bylo stejné.

Úvod utkání jsme zase prospali, a už v první minutě inkasujeme. Stále stejná písnička......

V 21. minutě po dobŕe kopnutém rohu Robina se pověsil do vzduchu Šimon a nedává brankáři šanci.

20. minuta soupeř jde po pěkné akci do vedení 2:1

Ihned po rozehře se po české uličce od Ambiho dostává do šestnáctky Jirka 2:2.

27. minuta - trestný kop z hranice šestnáctky zahrává Robin, a jeho centr končí v bráně.

Poločas vedeme 3:2, ale minimálně 3. tutové šance nedáváme, a necháváme vyniknout brankáře hostí.

Druhý poločas soupeř dle očekávání zahajuje náporem, zejména jejich hbitý útočník nám dělá problémy. Tento tlak soupeři přináší ovoce a srovnává na 3:3.

Po této brance se hra vyrovnala a přichází další naše vyložené šance, bohužel až v 68. minutě po krásném uvolnění Seriho a jeho přihrávky pod sebe, nedává Jirka brankáři šanci. 4:3.

V závěru zápasu vzplály emoce a 82. minutě je vyloučen za úder loktem do obličeje hráč hostí. Utkání se dohrává, bereme tři body a teď nás čeká těžké utkání v Letohradu.

Branky: Škrabal 2x, Václavek, Matocha