Dorost U19 - SKP Slovan : Hěřmanův Městec 5:1/ 3:1/

Dorost U19 x SKP Slovan : Heřmanův Městec 5:1 / 3:1/

Do utkání jsme nastoupili z různých důvodů v pozměněné sestavě.

Hned v úvodu utkání, kdy neuběhla ani pátá minuta se z 30m trefil výstavní pumelicí do šibenice Jirka, a zápas se jevil v poklidu... bohužel ve 13 minutě po chybě našeho brankáře při rozehře, soupeř srovnává na 1:1. Začínáme znovu. Bohužel tato branka měla na naši hru negativní vliv. Nejsme dost aktivní ve hře a řada kluků byla zralá na vystřídaní..... asi si mysleli, že to půjde samo, ale kluci z Heřmaňáku ať jsou v tabulce na chvostu, předváděli místy velice pohlednou hru.

Naštěstí po pěkné akci Jirky, který vybídl  Ambiho, a ten zkušeně tváří v tvář brankáŕi skóruje. 2:1. Do poločasu v 39. minutě si Jirka pohrál s obranou a brankářem.. 3:1. Poločas

V kabině jsme si nějaký věci vysvětlili, a nástup do druhé půle vypadal o poznání lépe. V 65. minutě si po stříleném centru Robina, sráží  hostující Honza Čížek míč do vlastní brány. ... 4:1. V 69. minutě máme šanci zvýšit z penalty. Robinovu slabou střelu brankář hostí chytá. Utkání spěje ke konci, když v 88. minutě dostáváme další šanci z penalty. Sery zkušeně proměňuje... 5:1.

Dle herního projevu kluků z Heřmaňáku mi nejde do hlavy jejich umístění v tabulce. No a my, po sérii “ několika” remíz máme konečně tři body.