Měsíc náborů 2017.

Fotbalové prázdniny

Dorost U19 - Choceň : SKP Slovan

VIII. Mistrovské utkání : Choceň - Slovan 2:2 / na penalty 5:6/

V sobotu jsme  za krásného letního počasí odehráli další mistrovské utkání v Chocni.

Úvod utkání patřil našemu týmu a hrálo se většinu času na polovině soupeře. V 11. minutě se ujímáme vedení a máme další šance. Bohužel při první střele soupeře na naši bránu soupeř v 34. minutě srovnává skóre na 1:1.

Začátek druhé půle patří jednoznačně domácím. I přes poločasové varování v kabině vůbec  nechytáme nástup kluků z Chocně. Jsme laxní, bez pohybu, špatně řešíme defenzivní úkoly a přichází trest. Po špatně odkopnutém míči se soupeř ujímámá vedení. Po brance se zvedáme, ale šance jsou nevyužity. Až v 78. minutě se Jirka obtočil na hranici pokutového kopu okolo obránce a míč usměrňuje přesně k tyči. Utkání končí remízou..... zase naše “ oblíbené” penalty.

Šanci tentokrat dostávají mladíci.

Dali: Soty, Míra, Cáky, Žužu, Robin a Havran

Nedal: Jiřina

Neskutečné se stává skutkem. Penalty vyhráváme...

Utkání by asi slušela remíza, ale pravidla jsou pravidla a tentokrát se štěstí obrátilo na nás .

Branky: Škrabal 2x